Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Transport ciągnika rolniczego

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

Transport ciągnika rolniczego
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 gru 2017, o 15:00 
Offline

Dołączył(a):28 gru 2017, o 16:35
Posty:1
Witam,

Mam dość nietypową sprawę - poszukuję firmy, która byłaby w stanie przetransportować mój nowy nabytek - Ursus C30 :) Kupiłem go bardziej z sentymentu niż do pracy, natomiast mam problem żeby go przetransportować z Elbląga do Zgierza ;/
Znalazłem pewną firmę, która byłaby w stanie się tego podjąć http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-zgierz/ ale bez gwarancji że to się uda - mają lawetę do przewozu ciągników siodłowych, aczkolwiek nie wiadomo czy uda się na to wsadzić ciągnik rolniczy. Jeśli na miejscu okaże się że nic z tego, to i tak będę musiał zapłacić za ich przyjazd.

Najlepiej gdyby to był ktoś z Elbląga - wówczas wszystko byłoby jasne. Znacie może kogoś kto byłby w stanie przetransportować mojego "ciapka" w rozsądnej cenie? Z góry dziękuję za pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Transport ciągnika rolniczego
PostNapisane: 29 gru 2017, o 19:46 
Offline

Dołączył(a):21 sie 2017, o 07:12
Posty:72
O proszę, ciekawe wyzwanie. Ja myslę, że z takimi sprawami to najlepiej udaj się na Giełdę Furgonetka. Tam możesz zamieścić Twoje ogłoszenie, a przewoźnicy sami się do Ciebie odezwą. Ja załatwiałem w ten sposób transport samochodów z niemiec, więc z Twoją maszyną też nie powinno być problemu.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Transport ciągnika rolniczego
PostNapisane: 8 sty 2018, o 10:27 
Offline

Dołączył(a):23 paź 2017, o 19:27
Posty:25
Firm transportowych na naszym rynku działa na tyle dużo, że faktycznie mamy w czym wybierać. Niemniej jednak moim zdaniem na pewno na uwagę zasługuje oferta, dostępna w Symlog http://symlog.eu/spedycja-kolejowa/ . Znajdziemy w niej takie opcje jak chociażby spedycja kolejowa, czy też samochodowa, a nawet transport kontenerowy. W związku z czym bez względu na gabaryty towarów, których przewóz chcemy zlecić nie będzie tutaj żadnych problemów, szczególnie, że firma ta posiada rozbudowaną flotę pojazdów.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze