Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Oświetlenie do mieszkania

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj

Oświetlenie do mieszkania
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 gru 2017, o 11:56 
Offline

Dołączył(a):5 gru 2016, o 14:53
Posty:85
Szukasz ciekawego i dobrze wykonanego oświetlenia do swojego mieszkania? Jeśli tak to koniecznie sprawdź lampy Azzardo dostępne w sklepie lampa-lampy.pl/ To bardzo solidne oświetlenie od renomowanego włoskiego producenta, więc na pewno nie będziesz zawiedziony!


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Oświetlenie do mieszkania
PostNapisane: 19 gru 2018, o 20:00 
Offline

Dołączył(a):26 wrz 2017, o 21:53
Posty:27
Jestem właśnie na etapie wyboru oświetlenia do domu i zastanawiam się nad lampami led. Mam już nawet jakąś wizję pozostaje tylko kwestia zrobienia zamówienia. Postanowiłem, że zakupy zrobię przez internet. Kolega polecił mi nawet sklep https://ledco.pl/3-lampy-wewnetrzne w którym sam kiedyś kupował takie lampy.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Oświetlenie do mieszkania
PostNapisane: 11 lut 2019, o 20:06 
Offline

Dołączył(a):18 mar 2018, o 09:02
Posty:4
Teraz żeby nasze mieszkanie wyglądało nowocześnie i z gustem to nie trzeba wcale zatrudniać jakiś specjalistów czy niewiadomo co. Oświetlenie wiadomo, ważna rzecz i trzeba wszystko zrobić tak by było zgodnie ze standardami, ale też z korzyścią dla nas i żeby nam wszystko odpowiadało. Jeśli chcemy jeszcze na początku się zapoznać co jest na topie to na https://www2.meethue.com/pl-pl można się w zasadzie sporo dowiedzieć


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Oświetlenie do mieszkania
PostNapisane: 1 mar 2019, o 12:14 
Offline

Dołączył(a):19 mar 2016, o 18:57
Posty:6
A co sądzicie o oświetleniu energooszczędnym? Chodzi mi głównie o oświetlenie w ogrodzie i wokół domu. Gdy Fabryka Reklamy z Łodzi montowała w naszej firmie bilbord reklamowy zauważyłam, że nie wymaga on żadnej instalacji elektrycznej. Silne oświetlenie zapewniają mu halogeny LED zasilane panelem słonecznym. Widziałam nawet gotowe lampy do oświetlenia ogrodu, i takie montowane na elewacji. Oczywiście nie chodzi mi o jednorazowe zabawki plastikowe które wbija się w ziemię, ale normalne wysokowydajne oświetlenie. Może ktoś z was myślał o takiej ekologicznej instalacji.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Oświetlenie do mieszkania
PostNapisane: 5 wrz 2019, o 12:55 
Offline

Dołączył(a):23 maja 2016, o 12:59
Posty:22
Polecacie markety...ja wam powiem że się rozczarowałem bo większość na jedno kopyto i wybór też ograniczony. Zdecydowanie więcej można znaleźć w internetowym sklepie elektrycznym https://www.interblue.pl/ , no i jest taniej. Zobaczcie sobie koniecznie


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Oświetlenie do mieszkania
PostNapisane: 20 paź 2019, o 13:45 
Offline

Dołączył(a):13 sty 2018, o 16:37
Posty:43
Oświetlenie to okazuje się bardzo poważny problem, gdyż nie tak łatwo jest od razu jakieś wybrać. Podobają mi się bardzo żyrandole, ale nie wiem gdzie mogę znaleźć takie bardziej nowoczesne. Przeszukując internet trafiłam na www.szykownydom.com i tam właśnie znalazłam bardzo gustowne i nowoczesne żyrandole. Może i komuś z Was wpadną takie w oko


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze