Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Tani tablet. Czy dobry?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
  Drukuj

Tani tablet. Czy dobry?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 cze 2014, o 07:02 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):30 cze 2014, o 06:45
Posty:38
Lokalizacja: Głuchów
Witam! Chciałbym się Was poradzić w jednej sprawie. Mianowicie ostatnio byłem w Saturnie i natknąłem się na ten tablet: http://www.saturn.pl/tablet-prestigio-multipad-7-0-prime-duo,id-684061 Tablet ten w porównaniu do swojej konkurencji jest naprawdę bardzo tani, biorąc pod uwagę to, że podzespołami nie ustępuje jakoś innym tabletom bardziej znanych marek (oczywiście nie mówię tutaj o nowościach, bo to rzecz jasna, że będzie miał słabsze parametry) Jednym słowem jest tani na to co oferuje, a raczej jakie zamontowano w nim podzespoły, chciałbym się zatem zapytać, o co chodzi? Czy to tylko dlatego, że marka jest mało znana? Czy może jest coś co powoduje, że odstaje on od konkurencji? Wiem, że dużo zalezy od konfiguracji sprzętu i nie zawsze wydajność ta papierze odpowiada tej faktycznej w czasie użytkowania, ale żeby była aż taka różnica? Szukam generalnie tabletu do pracy. Dużo podróżuję i czasami jest potrzeba coś uzupełnić w excelu, zapoznać się z jakimiś materiałami. Nie interesują mnie bajery jak gry itp. Również aparat jest w tym przypadku dla mnie bez znaczenia. Tablet ma służyć wyłącznie do pracy i ma to robić dobrze, bez jakichś zawieszeń. Jeżeli uważacie, że ten spełni moje oczekiwania, to proszę dajcie znać.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Tani tablet. Czy dobry?
PostNapisane: 7 lip 2014, o 12:38 
Offline

Dołączył(a):7 lip 2014, o 11:55
Posty:86
Prestigio nie jest już mało znaną marką, funkcjonuje na rynku od kilku lat. Lepiej kierować się tutaj parametrami, a te najlepiej dobrać mając na względzie co się będzie robić na tym tablecie. Ja jednak jestem zwolennikiem kupowanie notebooków niż tabletów. Są bardziej funkcjonalne.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Tani tablet. Czy dobry?
PostNapisane: 1 paź 2014, o 12:47 
Offline

Dołączył(a):1 paź 2014, o 12:44
Posty:1
Zawsze się zastanawiałam czym tan na prawdę różnią się te tablety czy ten droższy jest faktycznie lepszy...bo w sumie jeśli mam zapłacić tylko za markę to bez sensu..chciała bym kupić córci i nie wiem jaki totalnie się nie znam co polecacie?

==============
Najlepszy psycholog szczecin opinie


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Tani tablet. Czy dobry?
PostNapisane: 7 paź 2014, o 08:43 
Offline

Dołączył(a):7 lip 2014, o 11:55
Posty:86
Tablety firmy Samsung są niezłe.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Tani tablet. Czy dobry?
PostNapisane: 9 paź 2014, o 18:46 
Offline

Dołączył(a):28 sie 2014, o 15:29
Posty:14
Ja mam ten tablet, bardzo szybko zaczął mieć problemy z wyświetlaczem (ghost touch).


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Tani tablet. Czy dobry?
PostNapisane: 12 paź 2014, o 14:37 
Offline

Dołączył(a):12 paź 2014, o 14:36
Posty:1
ja miałem kupić tablet, ale zdecydowałem w tym miesiącu kupić suszarki do rąk do łazienki, tablet sobie poczeka


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Tani tablet. Czy dobry?
PostNapisane: 5 sie 2016, o 12:35 
Offline

Dołączył(a):29 lip 2016, o 09:06
Posty:13
Sądzę że samsungi i lenovo są dobre i chyba lenovo specjalizuje się bardziej w robieniu komputerów. Co może się przełożyć na tablety.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Tani tablet. Czy dobry?
PostNapisane: 7 sty 2018, o 18:25 
Offline

Dołączył(a):28 lis 2017, o 16:52
Posty:24
Ja bym się nie ładował w tanie sprzęty, Szybko mogą się zbuntowac :D ja bym celował w coś z tego typu https://itnes.pl/notebooki-microsoft-su ... 00004.html Nie dość że dobre parmetry to jeszcze mamy dodatkową klawiaturę dla wygody. Ja bym się nawet nie zastanawiał.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze