Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - bilbord reklamowy na własnym polu

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj

bilbord reklamowy na własnym polu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 lut 2018, o 13:15 
Offline

Dołączył(a):11 lis 2013, o 17:30
Posty:18
Czy ktoś się orientuje jak od strony podatków wygląda umieszczenie reklamy, takiego bilbordu na własnym polu. Wzdłuż mojego pola jest trasa wojewódzka i czasem się zastanawiam czy nie postawić tam bilbordu by ludzie mogli na nim umieszczać swoje reklamy. Podobno sama konstrukcja i jej oświetlenie nie wymaga podłączenia do prądu. Oświetlenie LED-owe i panele solarne zapewniają, że będzie mieć własne zasilanie. Słyszałam, że można wydzierżawić działkę na instalację takiej reklamy ale chciałbym mieć nad tym kontrolę i samemu postawić bilbord. Już wiem że takie konstrukcje można zamawiać w Fabryce Reklamy w Łodzi http://fabrykareklamy.pro/pl/ . Nie wiem tylko jak to wygląda od strony podatków. Może ktoś sprawdził i wie jak najlepiej na tym zarobić.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze