Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - monitoring w gospodarstwie

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj

monitoring w gospodarstwie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 lut 2018, o 21:39 
Offline

Dołączył(a):20 paź 2017, o 17:54
Posty:5
hej,

czy ktoś z Was testował może i użytkuje jakieś dobre rozwiązanie monitorowanie niewielkiego gospodarstwa? Wcześniej zawsze powstrzymywało mnie ciągnięcie kabli, ale jakiś czas temu sąsiad zrobił sobie takie kamery wifi czyli obraz przesyła do domu po sieci radiowej - bez kabli. Sprytne, szybkie i "czyste" - czy ktoś może zarekomendować takie rozwiązanie i czy poza oczywistymi plusami są jakieś minusy? Jednocześnie, czy ktoś może polecić jakieś miejsce zakupowe? Mam jedną kamerę na ogród (co chwilę ktoś kradł mi meble i grille) ale kablową i kupiłem w eltrox.pl - widzę, że mają też takie po wifiaczu: https://www.eltrox.pl/kamery-wifi tylko na takich średnio się znam więc chciałbym żeby ktoś w miarę możliwości powiedział czym się one różnią od siebie tak żebym nie musiał biegać co chwilę i je restartować :D

jakie opinie?


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze