Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Ogród - aranżacja

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj

Re: Ogród - aranżacja
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lut 2018, o 19:58 
Offline

Dołączył(a):13 lut 2017, o 10:56
Posty:75
Ja jak projektowałam ogród dla siebie to musiały mi się zgadzać wszystkie elementy. Do ogrodzenia które kupiłam na http://euro-fences.pl dobrałam eleganckie meble ogrodowe utrzymane w podobnej tonacji oraz krzewy owocowe. Drzew nie sadziłam bo już od dwóch lat rośnie mi kilka owocowych okazów


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ogród - aranżacja
PostNapisane: 21 mar 2018, o 13:57 
Offline

Dołączył(a):13 sty 2018, o 16:37
Posty:43
A co myślicie o borówce w ogrodzie ? Ja planuje kupić krzewy borówki http://www.borowki.info.pl/ I słyszałam że najlepiej posadzić kilka rodzajów koło siebie, wtedy lepiej się zapylają i lepiej owocują. Myślicie że borówka będzie rosła, wymaga dużo pielęgnacji itd ?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ogród - aranżacja
PostNapisane: 26 kwi 2019, o 20:33 
Offline

Dołączył(a):23 paź 2017, o 19:27
Posty:25
Osobiście nie wyobrażam sobie, aby w ogrodzie zabrakło fajnego oświetlenia. Sama bardzo chętnie sięgnęłabym np. po takie lampy ogrodowe stojące . Mamy tutaj spory wybór, zarówno jeżeli chodzi o produkty utrzymane w tradycyjnej stylistyce, jak i nowoczesne, w związku z czym jestem pewna, że każdy będzie zadowolony, decydując się na zakupu w Iluve.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ogród - aranżacja
PostNapisane: 8 maja 2019, o 11:08 
Offline

Dołączył(a):28 lut 2018, o 18:31
Posty:15
super propozycje :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ogród - aranżacja
PostNapisane: 1 lip 2019, o 07:33 
Offline

Dołączył(a):21 sie 2017, o 07:12
Posty:72
Warto zastanowić się nad tym, jak konkretne dodatki mogą wpłynąć na efekt końcowy. Pamiętajcie, że dzisiaj dużo możecie zrobić chociażby dzięki takim elementom jak https://www.kingled.pl/livolo-wlaczniki-dotykowe.html To super sprawa dla ludzi, którzy chcą coś zmienić, nie wydając na to mnóstwa pieniędzy.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Ogród - aranżacja
PostNapisane: 25 lis 2019, o 19:28 
Offline

Dołączył(a):13 sty 2018, o 16:37
Posty:43
Uważam, że w takim ogrodzie nie może zabraknąć jakieś fajnej i nie koniecznie dużej altanki. Widziałam kilka dni temu jak stawiali taką altankę w sąsiedztwie i bardzo zaciekawił mnie fakt iż zadaszenie nie było robione z desek lecz z jakiś płyt. Postanowiłam się troszkę dowiedzieć na ten temat i dowiedziałam się iż takie zadaszenie zostało zrobione z płyt z tworzywa sztucznego. Znalazłam na www bardzo ciekawą ofertę i koniecznie muszę ją przedstawić partnerowi. Może da się do takiej koncepcji przekonać


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze