Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - mieszkania w dobrej okolicy

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj

mieszkania w dobrej okolicy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lut 2018, o 07:34 
Offline

Dołączył(a):5 gru 2016, o 14:53
Posty:85
Jeżeli szukacie mieszkania w warszawie to polecam firmę Ronson.. Wszystkie aktualne oferty mieszkaniowe wyróżniają się dogodną i jednocześnie cichą lokalizacją, która znacząco podnosi ich wartość http://ronson.pl/inwestycje-warszawa/ zobaczcie koniecznie Nietuzinkowe ich architektów charakteryzują się również funckjonalnością.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: mieszkania w dobrej okolicy
PostNapisane: 8 mar 2018, o 13:53 
Offline

Dołączył(a):11 sty 2017, o 09:09
Posty:26
Mi odpowiada mieszkanie w Warszawie pod warunkiem że jest w dobrej lokalizacji, najlepiej blisko metra np Nowy Targówek, okolica też jak dla mnie tam jest doskonała, jeszcze zostało trochę przestrzeni


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: mieszkania w dobrej okolicy
PostNapisane: 13 mar 2018, o 09:23 
Offline

Dołączył(a):23 maja 2016, o 12:59
Posty:22
Lokalizacja to bardzo ważna sprawa. Ja się z Wielkopolski przeprowadzałem do Warszawy to skorzystałem z usług Eugeniusza Jaworskiego. Rewelacyjnie zna Wilanów i dlatego udało mu się znaleźć dla mnie mieszkanie dosłownie o rzut kamieniem od mojej nowej firmy. Jestem naprawdę zadowolony ze współpracy, zostawię nawet do niego numer telefonu 603 195 624 myślę że się przyda osobom które potrzebują znawcy tematu :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: mieszkania w dobrej okolicy
PostNapisane: 13 mar 2018, o 12:45 
Offline

Dołączył(a):12 mar 2018, o 14:42
Posty:6
polecam Poznań i okolice ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: mieszkania w dobrej okolicy
PostNapisane: 26 mar 2018, o 14:21 
Offline

Dołączył(a):26 mar 2018, o 13:54
Posty:1
Wiecie o tym, że na http://www.kominki-elmes.pl/wklady-komi ... zuzia.html znajduje się sklep internetowy, na którym można zakupić ciekawe kominiki? Jeśli nie to polecam wejść i zapoznać się z ofertami.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: mieszkania w dobrej okolicy
PostNapisane: 3 kwi 2018, o 19:31 
Offline

Dołączył(a):30 gru 2017, o 19:35
Posty:24
Chce kupić sobie mieszkanie w dobrej okolicy jednak nie zamierzam spędzać wielu godzin przeglądając oferty dlatego chce skorzystać z pomocy odpowiedniej firmy.Myślałam o nieruchomości123 opinie ma nawet dobre, ale chce Was zapytać co wy o niej myślicie?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: mieszkania w dobrej okolicy
PostNapisane: 4 kwi 2018, o 16:18 
Offline

Dołączył(a):29 paź 2017, o 08:24
Posty:11
Jeżeli chodzi o naszą stolicę to na pewno fajną okolicą jest Sadyba. Widziałam tam nawet ciekawą inwestycje - http://villasadyba.com czyli eleganckie budynki w stylu willowym z sześcioma apartamentami, windą i parkingiem podziemnym. Wszytko ogrodzone i z ogrodem. Super miejsce do życia.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze