Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Majówka 2018

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj

Majówka 2018
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 mar 2018, o 12:07 
Offline

Dołączył(a):13 sty 2018, o 16:37
Posty:43
Już niedługo majówka, macie już zaplanowane gdzie wyjedziecie na majówkę ? Ja z rodziną wybieram się na majówkę 2018 w Primavera w Jastrzębiej Górze https://www.primaveraspa.pl/cennik-paki ... rzem-2018/ . Piękna okolica, dużo miejsc spacerowych, mnóstwo atrakcji pod kątem dzieci wkoło. Wiem że moje dziecko nie zanudzi się będzie korzystać z mozliwych atrakcji jakie są przygotowane dla dzieci. A ja w tym czasie będę się relaksować w centrum SPA chodzić z mężem na siłownie. Oferta bardzo ciekawa i bogata.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Majówka 2018
PostNapisane: 13 mar 2018, o 12:45 
Offline

Dołączył(a):12 mar 2018, o 14:42
Posty:6
Dzięki! :) ja chyba wybiorę się w góry


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Majówka 2018
PostNapisane: 16 mar 2018, o 10:26 
Offline

Dołączył(a):9 gru 2016, o 14:44
Posty:27
My też mamy w planach góry. Zawsze najlepiej tam wypoczywamy. W programie dnia pewnie znajdą się wycieczki w góry ale pewnie też zahaczymy też o termy. W końcu po wysiłku trzeba pójść i porządnie odpocząć.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Majówka 2018
PostNapisane: 19 mar 2018, o 20:45 
Offline

Dołączył(a):30 gru 2017, o 19:35
Posty:24
Jak planujecie wyjazd i chcecie zabrać ze sobą rowery to koniecznie pomyślcie też o czymś jeżdżącym dla dziecka na przykład takim drewnianych gokarcie https://www.gokartyberg.pl/
Ma pedały i jest bardzo stabilny więc dziecko się też nie wywróci. Wy będziecie mieć spokój a dziecko nie będzie marudziło, że bolą go na przykład nogi:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze