Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Rolnik do końca rolnikiem?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj

Rolnik do końca rolnikiem?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 mar 2018, o 22:41 
Offline

Dołączył(a):16 gru 2017, o 15:49
Posty:5
cześć,

mam pytanie związane trochę z rozwojem a trochę z planami na przyszłość - czy myśleliście, kiedy ostatni raz wejdziecie na traktor? Pytam, bo tak co jakiś czas rozbudowuję swoje gospodarstwo i wydaje mi się, że taki moment może nadejść coraz szybciej. Czy wtedy jeszcze będę rolnikował? Bardziej zarządzał. Dlatego też pomyślałem że tutaj może być problem i czas się przeszkolić. Przeszedłem przez ranking studiów MBA - to takie studia menadżerskie - bardziej dot. zarządzania właśnie ale takiego praktycznego - szukam czegoś blisko siebie bo przecież nie zostawię wszystkiego i nie wyjadę od tak. I tu trochę zaskoczenie (dla mnie) bo akurat np. we wrocławiu na górze jest wyższa szkoła bankowa - http://studiamba.wsb.pl/dlaczego-wsb/lider-rankingow - więc zadanie całkowicie ułatwione. Pytanie tylko, czy ktoś może myślał o takich studiach i czy one sprawdzają się generalnie uniwersalnie i do prowadzenia większego gospodarstwa też się przydadzą, czy to raczej do takiej korpo roboty i nic mi nie pomoże w moich codziennych zadaniach?


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze