Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Prośba o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej SGGW :)

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

Prośba o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej SGGW :)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 mar 2012, o 13:39 
Offline

Dołączył(a):28 mar 2012, o 13:34
Posty:2
Szanowni Państwo,

Jestem absolwentem wydziału Rolnictwa i Biologii Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.
Jestem magistrantem w katedrze Doświadczalnictwa i Bioinformatyki.

Moja praca magisterska powstaje pod kierunkiem prof. SGGW Wiesława Mądrego oraz dr Leszka Sieczko. Celem pracy jest określenie sposobu, kierunku oraz intensywności (poziomu) wykorzystania Internetu przez rolników na podstawie badań ankietowych.

W związku z powyższym uprzejmie proszę o poświęcenie kilku-kilkunastu minut i wypełnienie ankiety zalinkowanej poniżej.
Ankieta skierowana jest do osób posiadających Gospodarstwo Rolne (wielkość i profil działalności nie ma znaczenia)
Ankieta jest anonimowa a dane w niej zawarte posłużą na potrzeby pracy naukowej.

LINK: http://moje-ankiety.pl/respond-22041/sec-5uzYhDNe.html

Na wszelkie dodatkowe pytania merytoryczne i uwagi odpowiem przez wiadomość prywatną.

Wynikami oczywiście się ze społecznością tego forum podziele

Z góry dziękuję za poświęcony czas i okazaną pomoc.

Z wyrazami szacunku,
Dominik Gacka

Do moderatorów: Jeśli umieściłem post w złym dziale to bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Analizy statystyczne do prac dyplomowych ONLINE
PostNapisane: 29 mar 2012, o 05:15 
Offline

Dołączył(a):29 mar 2012, o 05:14
Posty:1
Pełna obróbka danych ankietowych (wykresy, charakterystyki liczbowe, korelacje), analizy statystyczne wyników badań, weryfikacja hipotez, pomoc w statystycznym formułowaniu problemów badawczych.

Pomoc odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi.

Jestem magistrem matematyki stosowanej, od 7 lat zajmuję się wykonywaniem statystyk do prac, obróbką i analizą danych.

Zapraszam

gg 4593140 globmistrz@tlen.pl
analizy-statystyczne.host77.pl


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Prośba o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej SGGW
PostNapisane: 16 kwi 2012, o 07:24 
Offline

Dołączył(a):28 mar 2012, o 13:34
Posty:2
Witam!

Jeszcze raz proszę o zainteresowanie się ankietą tych którzy jeszcze tego nie uczynili.
Zapraszam do wypełnienia ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-22041/sec-5uzYhDNe.html


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze