Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - portal www.skupowicz.pl

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj

portal www.skupowicz.pl
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 lip 2011, o 20:22 
Offline

Dołączył(a):20 lip 2011, o 20:19
Posty:2
Proszę o waszą ocenę portalu www.skupowicz.pl


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: portal www.skupowicz.pl
PostNapisane: 26 kwi 2012, o 23:55 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):26 kwi 2012, o 20:12
Posty:14
Kolorowa strona, pelno reklam. Na najbardziej widocznym miejscu komunikaty rzadowe, polityka.

W oko mi wpadl tendencyjny artykul o GMO.
Wg cytowanego przez nich PAP zakaz stosowania pasz genetycznie modyfikowanych sprawi, że podrożeje sruta, jaja, drób i wieprzowina i "nie ochroni konsumentów, gdyż będą oni nadal spożywali mięso z zagranicy wyprodukowane z udziałem takich pasz." No apokalipsa i tyle!

Taki artykul wyrzadza szkode rolnikom i konsumentom. To sa pobozne zyczenia korporacji jak Monsanto, ze uda sie im zepsuc polski rynek tak jak np. amerykanski i meksykanski. W Meksyku maja ponad 100 odmian kukurydzy rodzimej ale juz tym uprawom zaszkodzila o wiele tansza kukurydza
modyfikowana genetycznie. Ale widzac szkody, zagrozenia coraz wiecej ludzi protestuje, rolnicy sie organizuja i procesuja z Monsanto.

Konsumenci nie sa glupi. Coraz wiecej ludzi zdaje sobie sprawe, ze GMO jest szkodliwe, rakotworcze, powoduje impotencje. Rynek zywnosci ekologicznej rosnie co roku o 10-20% Warto obserwowac trendy konsumenckie. Ja trafilam
tu ze strony: http://nowadebata.pl/2011/10/13/buszujacy-w-pszenicy/

Jestem tak chora, ze musialam naprawde cos robic, zaczac szukac kompetentnych lekarzy (tych jak na lekarstwo;), zwlaszcza w Irlandii), ziol, diet. Jestem wsciekla, ze dalam sie karmic GMO przez ostatnie 20 lat. Bo wprowadza sie je niejawnie. Nie informuje sie konsumentow, ogranicza jak
sie da swiadomy wybor. Ale to konsumenci 'wywalczyli portfelem' wiele rzeczy.
Nie bez powodu koncerny lobbowaly w USA aby nie tworzyc nowej kategorii dla zywnosci modyfikowanej genetycznie. Tak im latwiej wprowadzac po cichu swoje produkty.

Calkowity zakaz GMO w Polsce (tak jak to zrobilo juz 9 innych krajow europejskich) i zniszczenie juz istniejacych i nielegalnych upraw (jak to zrobiono na Wegrzech) to koniecznosc. Patriotyzm tak nakazuje, zdrowy rozsadek. Polskie produkty zywnosciowe sa kupowane, bo maja opinie
zdrowych i tak nalezy trzymac. Konsumenci beda zdrowsi, tj. nasze rodziny, przyjaciele, blizni. Im zdrowszy narod tym mniej ze wspolnej kasy wydaje sie na te chorowita kase chorych (tylko jeszcze trzeba patrzec na rece i powstrzymywac tych co kradna ale to temat na inny watek). Same korzysci. Oszustwa maja krotkie nozki. Zysk osiagniety z ludzka szkoda nie daje szczescia. Dlugo juz zyje na tym swiecie i jesli ktos dobremu czlowiekowi zrobil krzywde to predzej czy pozniej za to 'zaplacil', a najbardziej mial 'przechlapane' jak nie zadoscuczynil i sprawa zajal sie Pan Bog, wtedy nie ma 'zmiluj sie'.

Zapytajcie hodowcy swin z USA, ktory stracil 5mln dolarow. Wydal majatek na weterynarzy, nie wiedzial dlaczego spadla plodnosc do polowy, swinie rodzily worki z woda. Jak juz zbankrutowal poszedl po rozum do glowy i przypomnial sobie, ze karmil swinie pasza z kukurydzy GMO. Zrobil ekperyment, ktory mu wykazal, ze to ona byla przyczyna upadku jego farmy.

26 kwietnia to roznica wybuchu w Czernobylu. Nas rzad nas wtedy nie uprzedzil na czas co sie dzieje. Lista zaniedban rzadu(-w) jest dluga. Mozemy liczyc tylko na siebie i siebie nawzajem.

Nie zaufam w sprawach merytorycznych, kwestiach finansowych stronie, ktora podaje tendencyjne wiadomosci.

Precz z komuna i tyle. Znowu trzeba walczyc o wolnosc i tym razem nie dac sie sprowokowac, wciagnac w kontrolowana rewolucje. Trzeba rozliczyc tych co nas okradaja i oglupiaja jak w tym artykule. Kazano nam pracowac do 67 roku zycia a daje sie w prezencie pieniadze EU.

To nie sztuka zniszczyc rolnictwo, roznorodnosc biologiczna , zdrowie ludzkie. Pozwolenie na GMO w Polsce nie da nam tak naprawde oszczednosci. Nie zapewni, ze zywnosc polska bedzie cenna.

Tyle mi i mojej rodzinie komunisci zrobili krzywdy w zyciu, ze mam tego dosc i nie bede o tym milczec.

Pytal Pan o ocene, wiec grzecznie odpowiedzialam. Jesli chce Pan panie Skupowicz byc wiarygodny to jak na razie w moich oczach Pan nie jest. Ta strona mnie zbulwersowala.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze