Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Przełom w zarabianiu przez Internet !

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj

Przełom w zarabianiu przez Internet !
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 maja 2012, o 10:35 
Offline

Dołączył(a):3 maja 2012, o 10:34
Posty:1
Dzień Dobry wszystkim !

Na samym początku chciałbym poprosić moderatora, że jeżeli temat został założony w złym dziale, to aby został przeniesiony do odpowiedniego działu. Z góry bardzo dziękuje. Co do tematu.

Chciałbym każdej osobie powyżej 18 roku życia zaproponować możliwość zarobienia pieniędzy przez Internet dzięki pracy którą będziecie Państwo wykonywać. Zdaje sobie sprawę że polskie społeczeństwo pesymistycznie podchodzi do takiej formy zarobku ze względu na strach przed oszustwem, brakiem czasu bądź ambicji.

Nikt oczywiście Państwa do niczego nie będzie zmuszał, ja ze swojej strony przedstawię szczegółowy opis biznesu, Państwo to ocenią, skomentują i to Państwo podejmą ostateczną decyzje.

O biznesie :

- płacą od razu za wykonana pracę - zamieszczenie ogłoszenia
- nie trzeba nic kupować
- nie trzeba nic sprzedawać
- nie trzeba rekrutować
- zarabiasz praktycznie od momentu wejścia i zamieszczenia pierwszego ogłoszenia

Dla kogo jest ten biznes:

Zarówno dla mężczyzn jak i Kobiet(warunkiem jest ukończenie 18 roku życia). Dla ludzi którzy chcą zainwestować i w dużym stopniu powiększyć swój kapitał w krótkim czasie jak i dla tych którzy nie przewidują inwestycji z powodu braku funduszy(wielka zaleta firmy, zarabiamy od pierwszego dnia bez względu na inwestycję przy starcie).
Ja ze swojej strony poświecę tyle czasu ile Państwo będziecie potrzebowali aby pokazać cały proces od początku do końca. Ogłoszenie to skierowane jest do osób, których podejście będzie bardzo poważne, dla takich którzy będą wykazywali maksimum zaangażowania w chęć zrozumienia wszystkiego co mam danej osobie do przekazania. Nie wymagam żadnego wcześniejszego, specjalistycznego doświadczenia zawodowego. Wszystko co jest niezbędne sam Państwa nauczę. Każda osoba działa na własną rękę, swój rachunek. Nie jest wymagane prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Liczę na to, że postępowanie każdej osoby będzie miało na uwadze przede wszystkim dobro osób, z którymi będzie dana osoba pracowała, i które będzie wspierała w działaniu. To dla mnie najwyższa wartość.

Dla kogo nie jest ten biznes:

Dla osób, którzy od niechcenia chcą tylko dowiedzieć się o co chodzi, jeżeli nie wykazują minimum zaangażowania w sprawy, którymi się zajmują, jeżeli w ich postępowaniu nie liczą się z konsekwencjami dla drugiej strony, to takie podejście stałoby w sprzeczności z wartościami jakie moja osoba wyznaje. Gdybyś był taką osobą to ten program z pewnością nie jest dla Ciebie.

Jeśli natomiast nie jesteś taką osobą napisz do mnie wiadomość, a skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to tylko możliwe, byś mógł jak najszybciej zacząć zarabiać.

Tyle ile mogę teraz zdradzić to fakt, że procenty są 3 cyfrowe w perspektywie roku. Program daje możliwości nie tylko dla nastawionych na konkretny, jednorazowy zysk w ustalonym czasie, ale również dla osób zainteresowanych stworzeniem dochodu pasywnego. Wytłumaczę każdej zainteresowanej osobie jakie parametry mogą być optymalne dla danej osoby, stworzę razem z ową osobą plan długoterminowy zgodnie z potrzebami, by pasywny dochód był na poziomie jakiego dana osoba oczekuje a oprócz tego jeszcze wiele innych możliwości.

Po skontaktowaniu się ze mną drogą e-mailową, najkorzystniejszą opcją kontaktu po nawiązaniu współpracy będzie skype.

Zainteresowane osoby, które chcą poznać szczegóły proszę o jeden z poniższych kontaktów.

Bartosz Rykowski
Tel.kom: 668-952-275
Email: inwesgroup@gmail.com

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze