Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - węgierskie nawozy?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj

węgierskie nawozy?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 lip 2011, o 12:25 
Offline

Dołączył(a):29 lip 2011, o 12:18
Posty:4
Witam, spotkałam się na stronie jednego z hurtowników z ofertą nawozów węgierskich, głównie saletrzak, saletra i mocznik, czy ktoś z Was słyszał? stosował? proszę o opinię. Sam hurtownik stwierdził, że jakościowo są świetne, no ale cóż miał mi innego powiedzieć ;) cenowo nie odstają jakoś strasznie od krajowych producentów, napiszcie jeśli macie doświadczenie w tym temacie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: węgierskie nawozy?
PostNapisane: 29 lip 2011, o 12:44 
Administrator
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):4 cze 2010, o 09:41
Posty:92
Witam na forum panią agrofil :) świetny pomysł na nick dla sympatyka rolnictwa

Skoro nie odstają ceną od sprawdzonych produktów krajowych to nie wiem czy jest sens eksperymentować z węgierskimi wynalazkami. Znasz może nazwę producenta tych węgierskich nawozów?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: węgierskie nawozy?
PostNapisane: 30 lip 2011, o 22:41 
Offline

Dołączył(a):7 lip 2011, o 20:38
Posty:9
Witam.Nawozy węgierskie są dobrej jakości jeżeli potrzeba jakichś konkretnych to mogę je pomóc kupić. Solidnie zrobione z konkretnym antyzbrylaczem (dobrze się przechowują czego nie można powiedzieć o rodzimych). w razie pytań proszę o kontakt macrom@vp.pl
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: węgierskie nawozy?
PostNapisane: 31 lip 2011, o 18:01 
Offline

Dołączył(a):29 lip 2011, o 12:18
Posty:4
Jeśli chodzi o nazwę to firma nazywa się Nitrogen, mają serię produktów Genezis, interesowałam się tylko azotowymi, cena na NPKi póki co nie zachęca, chociaż wybór mają dość duży. I oczywiście, kwestia istotna dla kobiety... mają ładne opakowania;) Jak na razie kupiliśmy mocznik, faktycznie, ładna granula, zero oznak zbrylenia, zobaczymy co będzie jak troszkę poleży. Zastanawiam się też nad saletrzakiem, prilled mają ciekawy, przy naszym niewielkim areale dobrze będzie się go rozsiewać.
Abstrahując od nawozów, jak u Was ze żniwami? bo ja już zboże powoli spisuję na straty...


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: węgierskie nawozy?
PostNapisane: 5 wrz 2011, o 08:02 
Offline

Dołączył(a):29 lip 2011, o 12:18
Posty:4
Panowie? no co tak zamilkliście, kobieta chciała porozmawiać na poważne tematy, a tu cisza...


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: węgierskie nawozy?
PostNapisane: 11 paź 2011, o 07:59 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):21 wrz 2011, o 08:52
Posty:182
No ale zdecydowałaś się kupić te węgierskie nawozy? Sądząc po opiniach na forum na temat firmy oraz samych nawozów,to chyba warto. Cenowo wychodzi nieźle a i jakość dobra.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: węgierskie nawozy?
PostNapisane: 13 paź 2011, o 10:58 
Offline

Dołączył(a):29 lip 2011, o 12:18
Posty:4
no teraz z tą ceną to średnio, ale dzwoniłam do dystrybutora, mają się poprawić pod koniec października, póki co mamy mocznik, kupiony jeszcze po starej cenie.
pojechaliśmy z rodziną do Bednar na Agroshow, bo Nitrogen miał tam być, bardzo konkretni ludzie, fajnie było z nimi pogadać.
Prawdę mówiąc nasz areał to nie jest jakieś wielkie rolnictwo, interesuję się tematem głównie dlatego, że mam ekonomiczne wykształcenie i widzę, że ten rynek nawozowy jest niesamowicie ciekawy, lubię porównać, analizować.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: węgierskie nawozy?
PostNapisane: 23 gru 2011, o 21:22 
Offline

Dołączył(a):6 cze 2010, o 09:54
Posty:45
No Ja od kilku lat stosuje opryski sprowadzane z grecji, bo te nasze to mozna sobie w d...... wsadzic.

Pryszcze opryskiwac.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: węgierskie nawozy?
PostNapisane: 9 sty 2012, o 12:42 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):21 wrz 2011, o 08:52
Posty:182
A jakie dokładnie nawozu sprowadzasz? Podaj więcej szczegółów,ponieważ może ktoś na forum również z tego skorzysta. Cenowo w stosunku do jakości się to opłaca?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: węgierskie nawozy?
PostNapisane: 24 lis 2016, o 08:51 
Offline

Dołączył(a):24 lis 2016, o 08:47
Posty:1
witam czy opłaca się kupować nawozy internetowo? zastanawiam się nad tym, gdyż na stronie http://www.biostyma.pl znalazłem praktycznie te same nawozy (jeśli chodzi o skład) niż te co kupuje u mnie w okolicy w kole. nigdy wcześniej nie zamawiałem nawozu przez internet, czy ktoś w ten sposób kupuje nawozy i może podzielić się swoim doświadczeniem, a może jest ktoś kto kupił i stosował już nawozy od tej firmy?


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze