Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - KROWY MIĘSNE

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj

KROWY MIĘSNE
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lut 2013, o 17:41 
Offline

Dołączył(a):6 lut 2013, o 16:46
Posty:1
WITAM. MAM PYTANKO. ZAKUPIŁEM 10 JAŁÓWEK I BYCZKA Z RASY SZAROLE OD PONAD MIESIĄCA OWE SZTUKI MASOWO ZJADAJĄ SZNURKI FOLIE ITP NIE SPOSÓB SOBIE Z TYM PORADZIĆ PODEJRZEWAM ŻE BRAKUJE IM KWASU FOLIOWEGO I TU JEST PROBLEM GDZIE MOGĘ DOSTAĆ TAKĄ WITAMINĘ ALBO W JAKIEJ MIESZANCE WITAMIN TAKA WITAMINA SIĘ ZNAJDUJE BO GDY PYTAM CO JEST GRANE WETERYNARZA ON NIE MA POJĘCIA CO MAM IM DAĆ ŻEBY BYŁ SPOKÓJ STARAM SIĘ USUWAĆ TEGO TYPU RZECZY ALE NAWET GDY ZOBACZĄ WOREK NA WSI NIE ZATRZYMA ICH PASTUCH ANI NIC


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: KROWY MIĘSNE
PostNapisane: 24 cze 2013, o 15:17 
Offline

Dołączył(a):21 maja 2013, o 16:25
Posty:32
Udaj się z tym problemem do weterynarza,który doradzi odpowiedni kompleks multiwitaminowy dla krów,w tym przypadku nie ma na co czekać,zrób to jak najszybciej.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: KROWY MIĘSNE
PostNapisane: 3 lip 2013, o 12:46 
Offline

Dołączył(a):22 cze 2013, o 21:41
Posty:3
No właśnie co będzie jak one się otrują? Albo nie daj boże w przyszłości ich mięso zatruje ludzi? Mam nadzieję że udało Ci się rozwiązać ten problem?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: KROWY MIĘSNE
PostNapisane: 9 lip 2013, o 07:38 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):21 wrz 2011, o 08:52
Posty:182
Ja także mam podobne zdanie jak Przedmówcy, jeżeli masz jakieś wątpliwości,to chyba najlepiej będzie udać się do weterynarza i zapytać o poradę. Ze zdrowiem zwierząt nie ma żartów,podobnie jak ze zdrowiem ludzi.


Pozdrawiamy serdecznie www.Sklep.Mizar.com.pl


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: KROWY MIĘSNE
PostNapisane: 4 lut 2014, o 12:24 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):23 sty 2014, o 11:20
Posty:8
zjadanie "dziwnych" przedmiotów najczęściej oznacza braki w witaminach bądź makro- i mikroelementach. Warto przyjrzeć się ich dawce pokarmowej czy nie ma w niej mocno ograniczających składników. Ogólnodostępna lizawka sprawia, ze zwierzęta mogą korzystać z niej według własnego zapotrzebowania, ale przy silnych oznakach niedoboru rzeczywiście lepiej skonsultować się z weterynarzem czy żywieniowcem.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: KROWY MIĘSNE
PostNapisane: 7 lut 2014, o 07:14 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):21 wrz 2011, o 08:52
Posty:182
Minęło już trochę czasu,więc jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny i zaglądasz na forum to napisz czy ostatecznie byłeś u weterynarza oraz co powiedział. Będziemy czekać na Twoją odpowiedź na forum.


Pozdrawiamy serdecznie www.Sklep.Mizar.com.pl


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze