Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - AgroCentrum is selling broken tractors !

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj

AgroCentrum is selling broken tractors !
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 sty 2011, o 17:21 
Offline

Dołączył(a):23 sty 2011, o 17:16
Posty:2
Hello folks,

1 month ago I have bought John Deere 8300 from Agro Centrum and they have sent me tractor with no transmission oil and with broken Boschpump. Also, they have told me that tractor has 6500 working hours and later I have discovered that it has 16500 working hours ! Is this normal in Poland ?

Greetings from Croatia

Powitanie wieśniacy miesiąc przed Mam kupiony Typowy John Deere 8300 z Agrocentrum i oni mają wysłał mi traktor rezygnować nie transmisja oliwa i rezygnować zajmować się maklerstwem Boschpump. Także , oni mają powiedział mi ów traktor ma 6500 godziny pracy i późniejszy Mam odkrywał ów ono ma 16500 godziny pracy! Jest ten normalny w Polska?

http://www.agrocentrum.hg.pl/index.php?

Życzenia z Chorwacja


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: AgroCentrum is selling broken tractors !
PostNapisane: 12 lut 2011, o 17:20 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):20 cze 2010, o 09:18
Posty:328
Lokalizacja: Mazowieckie
In Poland this isn't normal. Tractors in Poland often have only 3000-5000 working hours and this is normal.
Greetings from POLAND!!!
I little speak English.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze