Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - projekt domu jaki wybrać ?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj

projekt domu jaki wybrać ?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lip 2017, o 11:50 
Offline

Dołączył(a):27 sty 2017, o 09:45
Posty:35
Witam! Jak uważacie czy lepiej wybrać gotowy projekt domu czy indywidualny ? Nie bardzo umiem się zdecydować . Oglądałam projekty pracowni Archido i bardzo mnie urzekły . Bardzo mi się podobają, myślicie że warto ?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: projekt domu jaki wybrać ?
PostNapisane: 24 lip 2017, o 13:58 
Offline

Dołączył(a):24 lip 2017, o 13:40
Posty:5
Mnie to się również meble na wymiar podobają, przykładowo takie jak tutaj meble kuchenne pruszków Bo mogę sobie dopasować do każdego wnętrza :) Mam dość duże mieszkanie ale i tak zawsze kupuje meble na wymiar, wszystko w tedy jest jakby stworzone do mojego wnętrza :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: projekt domu jaki wybrać ?
PostNapisane: 27 wrz 2017, o 08:17 
Offline

Dołączył(a):7 wrz 2017, o 07:30
Posty:8
lepiej robić indywidualnie , nakreślić samemu jak to się widzi i pójść do architekta,
w gotowych projektach czasem można trafić na niemiłą niespodziankę w trakcie budowy


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: projekt domu jaki wybrać ?
PostNapisane: 14 lis 2017, o 09:09 
Offline

Dołączył(a):11 wrz 2017, o 12:43
Posty:4
Ja jestem zwolenników gotowych i ewentualnej adaptacji. Przynajmniej ja miałem jakąś ogólną wizje, ale tak po prawdzie to nie wiedziałem, jak dokładnie ma wyglądać mój dom. Poszedłem w końcu do tego architekta: https://hs-projekt.pl/. W końcu wybrałem typowy projekt, który podobał mi się najbardziej. Dałem do lekkiej zmiany i powiem Wam, że dom spełnia moje oczekiwania w 100%.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: projekt domu jaki wybrać ?
PostNapisane: 15 lis 2017, o 12:41 
Offline

Dołączył(a):14 wrz 2015, o 09:57
Posty:9
Oczywista rzecz, że projekt gotowy będzie najlepszy dla większości inwestorów. I taniej i szybciej. Tutaj też znajdziecie gotowe projekty domów: https://www.dominanta.pl/ . Dobra, sprawdzona pracownia projektowa.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: projekt domu jaki wybrać ?
PostNapisane: 17 lis 2017, o 09:04 
Offline

Dołączył(a):9 lis 2017, o 10:48
Posty:7
Taniej i szybciej nie zawsze znaczy lepiej ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: projekt domu jaki wybrać ?
PostNapisane: 20 lis 2017, o 12:16 
Offline

Dołączył(a):20 lis 2017, o 12:09
Posty:6
MOżna też zdecydować się na gotowca, a niektóre elementy modyfikować zgdonie z upodobaniem i potrzebami. Oczywiście pod nadzorem architekta ;)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: projekt domu jaki wybrać ?
PostNapisane: 22 lis 2017, o 12:27 
Offline

Dołączył(a):29 paź 2017, o 08:24
Posty:11
A nie mysleliscie moze nad zakupem już stojącego domu? Nie mysle o budynkach prosto od dewelopera ale nawet o starych domach, które możecie pozniej przerobic i wyremontować. Przy takiej inwestycji polecam audyt energetyczny olsztyn po to by poprawić energooszczędność i zaniżyć swoje rachunki za ogrzewanie


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: projekt domu jaki wybrać ?
PostNapisane: 23 lis 2017, o 09:33 
Offline

Dołączył(a):2 lis 2017, o 10:02
Posty:19
Dla mnie optymalnym domem jest taki ktory ma 120-140m2. Teraz dużo moich znajomych planuje wybudowac dom i wszyscy ida w ok. 100m. Dla mnie to jednak za malo. Ale kazdy robi wedlug siebie ;) My z mezem dzialke juz mamy, chcemy ja sobie fajnie ogrodzic i zabierac sie za budowe. Firma http://euro-fences.pl ma zadbac o nasze ogrodzenie


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: projekt domu jaki wybrać ?
PostNapisane: 10 gru 2017, o 15:36 
Offline

Dołączył(a):8 gru 2017, o 16:01
Posty:4
Brat kupił stary dom z działką, bo myślał, że remont wyjdzie taniej niż budowa od podstaw, ale jak tylko zaczęli, wszystko się posypało i koniec końców kupę kasy wydał, żeby go doprowadzić do ładu. Jak się na to napatrzyłem to stwierdziłem, że wolę oszczędzić sobie nerwów i się za gotowym projektem rozglądam. Ma być funkcjonalny, to mój jedyny warunek, resztę zostawiam żonie. Coś takiego jak HomeKONCEPT-06 by nam wystarczyło. Ma przeszklony taras wcięty w bryłę, bezokapowy dach i elegancką neutralną stylistykę. Minimalistycznie i bez zbędnych udziwnień, tak jak lubimy.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze