Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Mycie dachów Wrocław

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

Mycie dachów Wrocław
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 lut 2018, o 11:54 
Offline

Dołączył(a):5 lut 2018, o 14:36
Posty:6
Proponujemy państwu usługę mycia i czyszczenia dachów nowoczesnymi metodami we Wrocławiu. Stosując kilka metod jesteśmy w stanie wyczyścić każdy dach a dachówkom przywrócić dawny blask. Jeśli szukasz firmy która zajmie się Twoim dachem to chętnie pomożemy.

Clean Blast
Krakowska 29 Wrocław
Tel. 720 229 229


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Mycie dachów Wrocław
PostNapisane: 23 lut 2018, o 16:50 
Offline

Dołączył(a):26 gru 2017, o 14:03
Posty:10
Jeśli chodzi o mycie dachów i ich konserwację to ja trafiłam na stronę http://www.grupabiotop.pl/ i zainteresowałam się ofertą. Niewątpliwie jest dużo innych firm, ale słyszałam o nich dobre opinie, a że mój dom i dach jest praktycznie nowy (kilka lat) to muszę mieć pewność, że wszystko pójdzie po mojej myśli. :) Pamiętam, że przy zakładaniu były spore problemy i cieszę się, że w tym roku jest mało śniegu, bo przynajmniej nie muszę się martwić o dach i odśnieżanie. :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Mycie dachów Wrocław
PostNapisane: 27 lut 2018, o 18:09 
Offline

Dołączył(a):17 paź 2016, o 15:01
Posty:36
Jak już mowa o dachach, podrzucę namiar na http://bpgonty.pl/ . Mają w swojej ofercie bardzo dobrej jakości gonty bitumiczne. Gdyby ktoś zastanawiał się, jakie pokrycie dachowe wybrać, na pewno warto rozważyć tą opcję. To ekonomiczne i praktyczne rozwiązanie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze