Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - prosze o porade.

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj

prosze o porade.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 sty 2013, o 16:01 
Offline

Dołączył(a):19 sty 2013, o 15:51
Posty:1
Witam serdecznie,
Odziedziczylam gospodarstwo rolne i chciałabym się dowiedziec kilku rzeczy.

Planuje powrót z zzagranicy , mam wykształcenie pomaturalne w branży zupełnie odmiennej
od rolnictwa wobec tego interesuja mnie najnowsze ustawy:
1.CZy bez wykształcenia rolniczego będę mogła zająć się ta dziedzina i czy w jakiś sposób jest to opłacalne ,mam na myśli możliwość korzystania z programów dla prowadzących takiego typu działalność?

Będę wdzięczna za odp.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: prosze o porade.
PostNapisane: 19 sty 2013, o 17:42 
Offline

Dołączył(a):28 sty 2012, o 20:19
Posty:13
Jest za mało informacji, aby odpowiedzieć , czy się będzie opłacać. Zależy to co będziesz chciała uprawiać, bądź hodować. Jakie są budynki, ziemia, wielkość i wiele innych czynników. Na początku zawsze jest dużo pracy i wydatków, a co do korzystania z funduszy, to statystycznie 2% je otrzymuje na rozwój, lepiej na początku liczyć na własne środki, a później można się rozeznać, może by skorzystać np. młody rolnik, to już jest warunek wykształcenia lub trzeba się zobowiązać do zdobycia. Więcej można dowiedzieć na stronach ARiMR.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze