Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Meritum Bank - Oferta Specjalna Dla Rolników

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj

Meritum Bank - Oferta Specjalna Dla Rolników
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 lis 2013, o 10:29 
Offline

Dołączył(a):21 lis 2013, o 10:27
Posty:1
Szanowni Państwo,

Nasz Bank posiada innowacyjną ofertę dla rolników. Zachęcając Państwa do skorzystania z naszej oferty prezentujemy korzyści, dla których warto rozpocząć współpracę z Meritum Bankiem już dzisiaj!


Pożyczka dla rolników – pożyczka na dowolny cel (bez przedstawiania faktur)
- Wysoka kwota nawet do 300.000 zł
- Długi okres kredytowania aż do 120 miesięcy
- Ograniczona do minimum dokumentacja
- Bez zabezpieczeń majątkowych oraz poręczeń
- Bez zaświadczeń z KRUS i US
- Gotówka na rachunku w ten sam dzień
- Korzyści podatkowe – koszty pożyczki mogą Państwo wpisać w koszty prowadzonej działalności rolniczej


Nasi Doradcy są do Państwa dyspozycji:
Patryk Kurzątkowski
Doradca Bankowy
GSM 730 816 780
e-mail: patryk.kurzatkowski@ecf-elblag.pl


Załączniki:
Meritum_Bank_Logo.jpg
Meritum_Bank_Logo.jpg [ 114.43 KiB | Przeglądane 7225 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Meritum Bank - Oferta Specjalna Dla Rolników
PostNapisane: 19 lip 2014, o 20:28 
Offline

Dołączył(a):19 lip 2014, o 20:25
Posty:1
Wszyscy tylko wrzeszczą do rolników bierz chwilówkę, stać Ciebie! Czy zadłużonych po uszy Polaków (w tym także rolników) naprawdę stać?
Fakty o naszym zadłużeniu są następujące. Prywatne zadłużenie Polaków, dzieki nieodpowiedzialnej polityce kredytowej bankow wynosi... 871 435 000 000 zł!!!
A dealer karmi nas kolejnymi używkami rozdając chwilówki czy inne super pożyczki.
Ja myślę, że każdy zasługuje na nowy start

Ostatnio natknąłem sie na stronę antydlug.pl specjalizującą się upadłości konsumenckiej osób fizycznych. Podobno wszystko ma być łatwiejsze związku z nadchodzącą nowelizacją ustawy o upadłości konsumenckiej, której celem jest umorzenie zobowiązań, jeśli osoba stała się niewypłacalna nie ze swojej winy. Wolę to niż kolejna pożyczka na spłate starej, gdzie na koniec mam jeszcze więcej długu A ja po prostu chce już tylko skończyć z zadłużeniem i mieć w życiu ŚWIETY SPOKÓJ I SPOKOJNY SEN!!


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze