Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - ubezpieczenie grupowe - ogarniacie?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj

ubezpieczenie grupowe - ogarniacie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 paź 2017, o 20:46 
Offline

Dołączył(a):22 paź 2017, o 20:39
Posty:3
hej,

wiadomo, że różne rzeczy chodzą po ludziach i czasami jest gorzej i coś się trafi, a dobytek z połowy życia idzie w kosmos... dlatego też padł u nas pomysł ubezpieczenia, jednak pomyśleliśmy, że jak zrobimy to wszyscy, to tak na koniec dnia wyjdzie taniej. Wszyscy się nie zgłosili, ale jest nas spora grupka we wsi, więc powinniśmy dobrze na tym wyjść. I tu pytanie - czy ktoś przerabiał ten temat i może powiedzieć gdzie się grupowo ubezpieczyliście? Przyznam, że znam duże marki i nie znałem niektórych z tych co znalazłem. Szukałem po prostu "grupowe ubezpieczenie na życie" i znalazłem np. takie open life - http://www.openlife.pl/o-nas/aktualnosci/szczegoly-wiadomosci/95-oferta-ubezpieczenia-grupowego-open-life-ponownie-wyrozniona/ - dostali wyróżnienia, ale przyznam że o nich nie słyszałem. Prawdą jest, że gazet nie czytam i TV też nie oglądam, więc pewnie nie bardzo miałem okazję ich nawet zobaczyć. Czy ktoś korzystał, kontaktował się z nimi itd. i może coś o tej marce więcej powiedzieć?

z góry dzięki!


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze