Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Młody rolnik- Budowa obory

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj

Młody rolnik- Budowa obory
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 kwi 2015, o 17:06 
Offline

Dołączył(a):12 kwi 2015, o 13:52
Posty:1
Witam chciałbym złożyć w tym roku wniosek na dofinansowanie na młodego rolnika i myślę przeznaczyć te 100tyś na budowę obory na opasy i jałówki ponieważ mój tata prowadzi działalność mleczną i mamy pod dostatkiem cielaków. Moje pytanie czy składam wniosek na ogólną budowę obory i później przyjeżdża kontrola i ogląda budynek ? Czy składam wniosek na poszczególne elementy budowy takie jak ruszta, stanowiska, pustaki itp i okazuje się fakturami ? i jeszcze jedno pytanie czy jeśli obora nie będzie zgadzała się z jakimiś unijnymi wymogami mogą mi później odebrać dofinansowanie ? Z góry dziękuje za odpowiedz i proszę również o opinie jak to wygląda jeśli już ktoś przeznaczał dofinansowanie z młodego rolnika na budowę obory.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Młody rolnik- Budowa obory
PostNapisane: 6 maja 2015, o 06:23 
Offline

Dołączył(a):23 cze 2014, o 11:23
Posty:35
Ciężkie pytania. Wydaje mi się, że wszystko zależy od inspektora i Urzędu. Oczywiście jak masz tam kogoś znajomego to niekoniecznie będą się czepiać, ale jak trafisz na kosę to wszystkiego się doczepi. A masz zamiar stawiać to sam czy z jakimś wykonawcą?
Przeczytaj sobie to- http://123budujemy.pl/zlecasz-budowe-do ... wykonawce/


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze