Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - jaką firmę otworzyć

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj

jaką firmę otworzyć
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 sty 2013, o 14:04 
Offline

Dołączył(a):16 wrz 2012, o 11:50
Posty:22
Witam mam pytanie
Nie wiem jaką firmę rolniczą mam otworzyć bym miał duże dochoy. Chozi mi o to czym się ma ta firma znajdować może chodowlą lub gospodarstw agroturystyczne albo coś innego.
Z góry dziękuję i pozddawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: jaką firmę otworzyć
PostNapisane: 15 sty 2018, o 13:20 
Offline

Dołączył(a):15 sty 2018, o 13:03
Posty:6
Mi się wydaje ze trzeba do tego zrobić jakieś rozeznanie rynku, najlepiej w swojej okolicy


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: jaką firmę otworzyć
PostNapisane: 17 sty 2018, o 10:57 
Offline

Dołączył(a):26 gru 2017, o 14:03
Posty:10
Faktycznie rozeznanie się na rynku to bardzo dobry pomysł. Nie radziłabym też otwierać firmy, która będzie zajmowała się tematami, o których sami nie mamy pojęcia. :) Dzięki temu unikniemy zniechęcenia i porażki. Co do otwierania firmy to nie jest to już takie skomplikowane, pojawiły się też takie możliwości jak gotowe spółki na sprzedaż, dzięki czemu cała procedura idzie szybciej i sprawniej.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: jaką firmę otworzyć
PostNapisane: 29 sty 2018, o 07:32 
Offline

Dołączył(a):26 sty 2018, o 15:53
Posty:1
Warto też wiedzieć jakie prawa ma firma i na co powinna zwrócić uwagę. Na https://www.inlegis.pl/oferta/prawo-spolek/ możecie sobie poczytać o tym oraz zapoznać się z ofertami tej firmy. Myśle, że nie jednej osobie się to przyda.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: jaką firmę otworzyć
PostNapisane: 29 sty 2018, o 12:46 
Offline

Dołączył(a):18 sty 2018, o 21:01
Posty:15
znajdz nisze i ja zaatakuj jak zrobisz to dobrze bedziesz zadowolny z dochodow


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: jaką firmę otworzyć
PostNapisane: 17 mar 2018, o 09:57 
Offline

Dołączył(a):13 sty 2018, o 16:37
Posty:43
Uważam że każdy biznes jest dochodowy jeśli mamy wiedzę, chęci i wiemy co chcemy robić. ja nie miałam z tym problemu bo od dawna chciałam mieć zakład krawiecki i ponad rok temu otworzyłam. Dziś mam sporo klientów, szyję przeróżne ubrania dla nich jak i dla mojej rodziny. Chociaż klienci są wymagające to staram się tkaniny krawieckie kupować w sklepie http://www.stilex.pl/lezajsk.html bo tam są dobrej jakości i spory wybór.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: jaką firmę otworzyć
PostNapisane: 31 mar 2018, o 13:29 
Offline

Dołączył(a):21 sie 2017, o 07:12
Posty:72
Teraz możliwości są ogromne. Jeżeli planujecie pójść faktycznie w spedycje, to od razu Wam podpowiem, że bardzo korzystnie mogą na Wasz biznes wpłynąć takie narzędzia jak opisane w https://telematics.tomtom.com/pl_pl/web ... e-driving/ TomTom. W ten sposób będziecie w stanie być w ciągłym kontakcie z Waszymi kierowcami i zoptymalizować koszty przejazdów.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze