Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Pomoc Fundacji potrzebującym

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj

Pomoc Fundacji potrzebującym
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 lis 2016, o 14:57 
Offline

Dołączył(a):27 wrz 2016, o 19:06
Posty:2
Witam wszystkich,
To będzie krótkie ogłoszenie o charakterze niedochodowym. Zakładam, że nikt się nie obrazi – choć to może temat nieco na marginesie problematyki tego forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, w ramach której działam , rusza z tegoroczną odsłoną procesu dotacyjnego dla wszystkich organizacji społecznych i charytatywnych. Można uzyskać gotówkowe dofinansowania o wartości dwudziestu tysięcy złotych. Wsparcie na działania wolontariackie wspierające naukę i szkolnictwo, budowanie kapitału społecznego lub też rozwiązania wspierające elektroniczne państwo. Z kampanii wykluczeni są politycy, wspólnoty wyznaniowe, jednostki administracji publicznej, komercyjne przedsiębiorstwa. Więcej tutaj: http://www.szkolenia-menedzerskie.pl/fundacja-granty
Nie ma narzuconego dnia do którego przyjmowane są aplikacje – wszystkie czytane są na bieżąco i cały rok.
Czołem,
Rafal
PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako spamu – chodzi o akcję charytatywną dla organizacji charytatywnych.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pomoc Fundacji potrzebującym
PostNapisane: 22 lut 2018, o 09:05 
Offline

Dołączył(a):21 sie 2017, o 07:12
Posty:72
A ja ostatnio zastanawiam się nad czymś innym, a mianowicie, czy przekazujecie swój 1% podatku na jakąś fundację? Ja usłyszałem ostatnio o Fundacji Pociecha z www.FundacjaPociecha.pl która zajmuje się pomocą dzieciom z patologicznych środowisk. Organizują dla nich świetlice, wysyłają na kolonie i pomagają im wyrosnąć na porządnych ludzi. Ja będę wspierał tę fundację i jeśli Wy też chcecie, to jej KRS to 0000 426 589. W ten sposób najprościej jest ich wspomóc.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze