Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Samochód rodzinny - zakup czy wynajem?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj

Samochód rodzinny - zakup czy wynajem?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 lut 2018, o 07:09 
Offline

Dołączył(a):18 lip 2017, o 05:56
Posty:6
Cześć,

czy ktoś z Was ma jakieś (pozytywne/negatywne) doświadczenia z wynajmowaniem samochodu przez długi czas? Jakiś czas temu pojawiły się takie oferty i zastanawiam się czy nawet nie jest to korzystniejsze niż jego zakup. Z jednej strony to jest coś, do czego mnie ciągnie, bo samochód nie jest mój i nie muszę się o nic martwić, z drugiej nie wiem czy nie poczekać aż to u nas się rozbuduje a teraz skorzystać jeszcze w tym samochodzie z normalnego leasingu. Samochód mogę wziąć na firmę i też się finansować - np. https://www.master1.pl/finansowanie/ - tylko pytanie co lepsze - czy ktoś to liczył, przeliczał leasing vs. najem długoterminowy? Przyznam, że dla mnie temat jest nowy i chyba nie tylko dla mnie bo google nie wypluwa za wiele wyników :/


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze