Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Czy warto jest iść do szkoły rolniczej

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj

Re: Czy warto jest iść do szkoły rolniczej
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 mar 2018, o 22:45 
Offline

Dołączył(a):24 lut 2018, o 15:38
Posty:4
Moim zdaniem też warto, ale nie zawsze. Dlaczego? Nie warto robić jakiś takich kierunków bez sensu, szczególnie które nie są dostosowane do tego co potrzebujesz. Jak masz duże gospodarstwo to jakieś wykształcenie albo związane z zarządzaniem gospodarstwem albo studia z transportem. Zobacz po prywatnych uczelniach, bo te mają lepsze podejście do tych co mają inne obowiązki niż tylko studia - wyższa szkoła bankowa ma studia transport/magazynowanie/spedycja (albo w innej kolejności ;) - http://www.wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/transport,-spedycja,-magazynowanie - moim zdaniem warto spróbować. W najgorszym z najgorszych wypadków będziesz bogatszy o wiedzę, która na pewno prędzej czy później się przyda. Ale kierunki typu "socjologia" tylko po to, żeby mieć wyższe - odpuść.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy warto jest iść do szkoły rolniczej
PostNapisane: 2 kwi 2018, o 22:53 
Offline

Dołączył(a):4 lip 2017, o 13:46
Posty:73
No ja chodziłem i powiem wam, że nie mogę powiedzieć, że nie jestem zadowolony. Cos tam z tego się przydaje :) Teraz na przykład zakładam własną firmę i myślę nad dobrą nazwą https://rmarket.pl/nazwy-firm-i-produktow?category=14


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze