Najlepsze forum rolnicze
http://forumrolnik.pl/

Czy warto jest iść do szkoły rolniczej
http://forumrolnik.pl/viewtopic.php?f=8&t=6678
Strona 1 z 1

Autor:  biko [ 8 lut 2018, o 11:06 ]
Tytuł:  Czy warto jest iść do szkoły rolniczej

Czy taka edukacja sie przydaje? Jakie macie zdanie w temacie?

Autor:  abbb [ 8 lut 2018, o 12:43 ]
Tytuł:  Re: Czy warto jest iść do szkoły rolniczej

biko napisał(a):
Czy taka edukacja sie przydaje? Jakie macie zdanie w temacie?


Moim zdaniem warto. Polecam wybrać się na technika rolnika. Jest wiele szkół, które oferują taki kierunek jeśli jednak sam miałbym polecać jakąś to byłaby to szkoła policealna Atut. Głównie z racji tego,że stawiają na wiele praktycznych umiejętności. A nie jedynie na teorie.

Zerknij sobie na to szkolenie - Kurs obejmuje również praktyki zawodowe oraz szkolenie indywidualne.

Zawsze jest to możliwość zdobycia nowej wiedzy, która przyda Ci się w zawodzie nie tylko rolniczym ale równeiż w poza rolniczych.

Autor:  Kabalt [ 20 mar 2018, o 22:45 ]
Tytuł:  Re: Czy warto jest iść do szkoły rolniczej

Moim zdaniem też warto, ale nie zawsze. Dlaczego? Nie warto robić jakiś takich kierunków bez sensu, szczególnie które nie są dostosowane do tego co potrzebujesz. Jak masz duże gospodarstwo to jakieś wykształcenie albo związane z zarządzaniem gospodarstwem albo studia z transportem. Zobacz po prywatnych uczelniach, bo te mają lepsze podejście do tych co mają inne obowiązki niż tylko studia - wyższa szkoła bankowa ma studia transport/magazynowanie/spedycja (albo w innej kolejności ;) - http://www.wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/transport,-spedycja,-magazynowanie - moim zdaniem warto spróbować. W najgorszym z najgorszych wypadków będziesz bogatszy o wiedzę, która na pewno prędzej czy później się przyda. Ale kierunki typu "socjologia" tylko po to, żeby mieć wyższe - odpuść.

Autor:  rysiek [ 2 kwi 2018, o 22:53 ]
Tytuł:  Re: Czy warto jest iść do szkoły rolniczej

No ja chodziłem i powiem wam, że nie mogę powiedzieć, że nie jestem zadowolony. Cos tam z tego się przydaje :) Teraz na przykład zakładam własną firmę i myślę nad dobrą nazwą https://rmarket.pl/nazwy-firm-i-produktow?category=14

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/