Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Perspektywy a dodatkowe studia?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj

Perspektywy a dodatkowe studia?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 lut 2018, o 15:47 
Offline

Dołączył(a):24 lut 2018, o 15:38
Posty:4
cześć,

mam nadzieję, że wybrałem dobry dział forum - perspektywy to coś o czym chciałem porozmawiać. Mam wyższe wykształcenie, ale wydaje mi się, że samo to jak wiecie to tylko teoria. Dlatego z tego powodu też, że mam od jakiegoś czasu więcej wolności (dodatkowi pracownicy i dużo samo się ogarnia), myślę o dodatkowym dokształcaniu, ale już takim bardziej praktycznym. Przejrzałem ranking studiów MBA (bo te są chyba jedyne praktyczne) i wychodzi na to że MBA to wyższa szkoła bankowa, która też sama się chwali swoimi osiągnięciami: http://studiamba.wsb.pl/dlaczego-wsb/lider-rankingow. Wygląda dobrze i mając na względzie że trzeba mieć doświadczenie w zarządzaniu, wydaje mi się że też tak będzie i nie będzie to wyglądało jak w podstawówce, tylko spotkamy się jako poważni ludzie. Tylko czy ktoś z Was coś takiego robił i pochwali się jakie ma opinie? Nie koniecznie nawet na wsb bo wiadomo przecież, że jest wiele możliwych szkół z takim kierunkiem.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze