Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Remont łazienki

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
  Drukuj

Remont łazienki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 mar 2016, o 20:29 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):30 cze 2014, o 06:45
Posty:38
Lokalizacja: Głuchów
Za niedłlugo będę remontował łazienkę, wstępnie zdecydowałem się na płytki, ale mam wątpliwości. Moja łazienka jest osobno z toaleta łazienka ma 1,7x1,45m a toaleta 1,06x0,75m.
Przymierzam się do takich płytek:
http://www.paradyz.com/plytki/lazienkowe/acapulco-purio
Czyli na jednej ścianie 1,7m tam gdzie będzie umywalka i część kabiny prysznicowej chce położyć białe płytki, na ścianie 1,45m tam gdzie będzie zawieszona bateria prysznicowa kolor jasny szary a na drugiej ścianie o długosci 1,7 chce połozyć grafitowe płytki z panorama Amsterdamu. Z tego co czytałem kolor jak i format płytek wybrałem dobry do malej łazienki, ale problem mam z tymi dekorami, bo ta łazienka na w linku jest pewnie z 2 razy węeksza od mojej a ma 6 dekorow Jesli ja włozżę do mojej łazieneczki aż 6 dekorów to będzie tego za duzo. I tu ptanie do was czy zrezygnowac calkowicie z dekorow a w szczegolnosci z panoramu amterdamu czy zostawiac,amoze cos innego?


Ostatnio edytowano 10 kwi 2016, o 18:00 przez Kristopher, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Remont łazienki
PostNapisane: 7 kwi 2016, o 11:32 
Offline

Dołączył(a):7 kwi 2016, o 10:41
Posty:18
Lokalizacja: Dania
Zrezygnuj z panoramy, niepotrzebna i jeżeli łazienka jest mała będzie śmiesznie wyglądać.
__________
Europejskie domeny internetowe


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Remont łazienki
PostNapisane: 3 mar 2018, o 22:05 
Offline

Dołączył(a):18 sty 2018, o 21:01
Posty:15
no ja rowniez polecam architekta zawsze nam to fajnie zaplanuje :D


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Remont łazienki
PostNapisane: 4 mar 2018, o 19:38 
Offline

Dołączył(a):22 mar 2016, o 17:45
Posty:73
Przy okazji remontu warto pomyśleć o nowym sprzęcie AGD.
Ja tak zrobiłam , od roku mam pralko suszarkę Candy ma funkcje skutecznego prania nawet w niskich temp, świetny sprzęt ułatwia życie i ma się więcej czasu, ktorego i tak zawsze za mało :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Remont łazienki
PostNapisane: 5 mar 2018, o 11:12 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):23 maja 2016, o 11:23
Posty:81
Oj nie wiem czy te płytki będą odpowiednie na to aby położyć je w takiej małej łazience. Płytki są dość ciemne a takie płytki optycznie pomniejszają pomieszczenie Lepiej byłoby położyć płytki, które są jasne.

Jak na przykład z serii All in White od Tubądzina:
http://www.tubadzin.pl/collection/495

Płytki białe ale mają wiele ciekawych dekorów tak wiec łazienka nudna nie będzie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Remont łazienki
PostNapisane: 7 mar 2018, o 07:00 
Offline

Dołączył(a):23 gru 2017, o 19:17
Posty:18
Też postawiłbym raczej na coś jasniejszego. Na pewno musisz mieć spore lustro albo i dwa w takiej łazience, powiększają optycznie każde pomieszczenie. Także nie wstawiałbym wanny, tylko najlepiej elegancki brodzik. My tak zrobiliśmy właśnie w naszej łazience. Wybraliśmy jeden z brodzików od https://krzemien.com.pl Mają tam sporo propozycji takich nowocześniejszych rzeczy do wyposażenia łazienki


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Remont łazienki
PostNapisane: 1 kwi 2018, o 20:52 
Offline

Dołączył(a):5 gru 2016, o 14:53
Posty:85
Ja właśnie przymierzam się do remontu łazienki i zastanawiam się nad tym aby zrobić cos inaczej niż zawsze. Co sądzicie o tym aby położyć na ściany Fototapety? Bardzo ciekawe idealnie pasujące do tego pomieszczenia wzory widziałem w sklepie fototapety24.net. Myślicie, że to będzie dobre rozwiązanie? Mnie się strasznie ono podoba!


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Remont łazienki
PostNapisane: 12 lis 2019, o 09:47 
Offline

Dołączył(a):6 paź 2017, o 10:56
Posty:35
Polecam oferte sklepu https://eurolazienki.pl/kategorie/plytk ... nkowe-4271
Mają super płytki w dobrej cenie oraz ciekawe rozwiązania
Można się zainspirować


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze