Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - franczyzna plusy i minusy

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

franczyzna plusy i minusy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 sie 2017, o 11:58 
Offline

Dołączył(a):29 cze 2017, o 06:43
Posty:11
Franczyza jest jednym ze sposobów na własny biznes pod rozpoznawalnym szyldem. To sprawdzona przez wielu droga do wysokiego zysku, ale musimy pamiętać o tym, że stanie się franczyzobiorcą nie oznacza, że jesteśmy skazani na mnóstwo pieniędzy i sukces. Jak działa franczyza / franchise? można doczytać na blogu, polecam


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: franczyzna plusy i minusy
PostNapisane: 29 sie 2017, o 23:06 
Offline

Dołączył(a):8 kwi 2017, o 08:41
Posty:6
Nie wiem czy to jest opłacalne, chociaż u mnie gość ma otwartą placówke partnerską bankową na takiej zasadzie i jakoś mu się to kręci. Ja jestem za własną działalnością podlęgającą jedynie pod Urząd Skarbowy ;) wiadomo sam sobie Panem,sterem i okrętem. Teraz zastanawiam się nad otwarciem spółki a w zasadzie kupieniem jej tu więcej informacji na ten temat strona główna . Jestem zdania że franczyza jest jak praca na etacie tyle że jeszcze musisz się użerać z pracownikami ;P


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: franczyzna plusy i minusy
PostNapisane: 2 lis 2017, o 12:34 
Offline

Dołączył(a):23 paź 2017, o 19:27
Posty:25
Jest to jakieś rozwiązanie. Niemniej jednak sama wolałabym bądź to działać na własny rachunek, bądź też podjąć dobrze płatną pracę. Na pewno taką opcją może okazać się zatrudnienie w charakterze opiekunki osób starszych z http://poloniacare24.pl/ w Niemczech. Możemy tutaj być pewni odpowiednich warunków pracy, a także atrakcyjnego wynagrodzenia.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze