Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - transport cysterny - Stando

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj

transport cysterny - Stando
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 wrz 2017, o 16:50 
Offline

Dołączył(a):25 wrz 2017, o 16:39
Posty:2
Witam,
Chciałbym polecić firmę Stando, która od lat zajmuje się transportem artykułów spożywczych takich jak pasze, oleje, soki, wina i wiele więcej. Dla ludzi zajmujących się rolnictwem na pewno będzie to przydatne :) Dogodne terminy i obsługa. Cysterny nowoczesne, gwarantują pełną izolację przewożonych produktów.

Po więcej informacji zapraszam na stronę internetową: http://stando.com.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: transport cysterny - Stando
PostNapisane: 27 lut 2018, o 08:54 
Offline

Dołączył(a):21 sie 2017, o 07:12
Posty:72
Dzięki za informacje! Myślę, że może przydać się to osobom, które mają ładunki do przewiezienia. Ja zlecam transport poprzez giełdę Furgonetka, bo tam zawsze dostaję najlepsze oferty. Myśle, że Wy też powinniscie sprawdzić ten temat.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: transport cysterny - Stando
PostNapisane: 8 mar 2018, o 15:08 
Offline

Dołączył(a):13 lut 2017, o 10:56
Posty:75
Również mogę polecić jedną firmę transportową, konkretnie to fachowców od Aston Partner. Specjalizują się oni w transporcie samochodowym międzynarodowym. Poczytajcie sobie na ich stronie http://astonpartner.pl/co-to-jest-spedy ... ynarodowa/ już o samej spedycji i transporcie. Przy wymianie towarów z zagranicą warto zapoznać się właśnie z tymi tematami.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze