Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - biznes

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj

biznes
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 lip 2017, o 19:28 
Offline

Dołączył(a):21 lip 2017, o 19:27
Posty:1
Zapraszam na stronę
iznes


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: biznes
PostNapisane: 2 lis 2017, o 19:36 
Offline

Dołączył(a):2 lis 2017, o 15:43
Posty:1
A no to dzięki za link. No przyda się to na pewno nie jednej osobie.
____
biuro rozliczeń zagranicznych


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: biznes
PostNapisane: 4 lis 2017, o 07:52 
Offline

Dołączył(a):3 lis 2017, o 12:09
Posty:1
Link naprawde przydatny. Myśle, że dużo osób z niego skorzysta.
____
Certyfikowany Partner Google: vd.pl


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: biznes
PostNapisane: 28 lis 2017, o 12:29 
Offline

Dołączył(a):10 wrz 2016, o 11:11
Posty:16
Branżowo warto pomyśleć o produkcji agro peletu ze słomy i to nie tylko po pszenicy. Wartościowa jest słoma z gryki lub rzepaku. Polecam temat - można zarobić dodatkowe zł.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: biznes
PostNapisane: 4 gru 2017, o 09:29 
Offline

Dołączył(a):29 paź 2017, o 08:24
Posty:11
Macie własne biznesy? Jak wam idzie, macie jakies porady dla poczatkujacych biznesmenów :D? Ja wlasnie zastanawiam sie nad otwarciem wlasnej restauracji, mam juz prawie wszystko, nawet wyposażenie od http://savpol.pl tylko szukam najwazniejszego - lokalu w odpowiadajacej mi lokalizacji


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: biznes
PostNapisane: 5 gru 2017, o 16:46 
Offline

Dołączył(a):5 gru 2017, o 11:33
Posty:1
No wyposażenie od nich dużo daje. myśle, że człowiek może wiele zdziałać.
____
Zwalczanie kretów


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: biznes
PostNapisane: 23 gru 2017, o 15:38 
Offline

Dołączył(a):2 lis 2017, o 10:02
Posty:19
W temacie biznesu ciężko nie jest wspomnieć o nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych. Większość teraz firm bazuje na takich wyjściach i praktycznie całe zarządzanie znajduje się w jednym miejscu. Takie rozwiązania, a także usługi specjalistyczne również dla mniejszych firm proponują fachowcy od nav24 Wiele firm już im zaufało, mają świetne usługi z dziedziny IT


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: biznes
PostNapisane: 27 gru 2017, o 13:33 
Offline

Dołączył(a):26 lis 2017, o 13:56
Posty:44
W prowadzeniu biznesu bardzo ważna jset księgowość. Większość osób to ignoruje, jednak gdy pojawiają się kłopoty to wtedy rozumieją jak ważna ona jest. Według mnie warto korzystać z http://wfirma.pl/, ponieważ jest to bardzo wygodne narzędzie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: biznes
PostNapisane: 20 sty 2018, o 20:11 
Offline

Dołączył(a):20 sty 2018, o 11:49
Posty:15
Ja w swojej firmie chciałabym przeprowadzić kilka zmian, ale najpierw muszę je wycenić. Wiem, że takimi działaniami zajmują się profesjonalne firmy. Wiele dobrych opinii słyszałam i czytałam o rzetelnej i kompetentnej Blue Oak Advisory. Znalazłam ich na stronie http://blueoak.pl/uslugi/wyceny_przedsiebiorstw. Korzystaliście może z ich usług?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: biznes
PostNapisane: 26 sty 2018, o 10:06 
Offline

Dołączył(a):21 sie 2017, o 07:12
Posty:72
Oczywiście, że tak, zmiany są dobre. Właśnie te firmy, które cały czas się rozwijają i wprowadzają nowe rozwiązania technologiczne, są przed innymi. Dobrze widać to na przykładzie firm, które wyposażyły swoją flotę w takie systemy jak Webfleet. To pozwala w czasie rzeczywistym otrzymywać informację o lokalizacji pojazdów i wprowadza wiele dochodowych rozwiązań. W https://telematics.tomtom.com/pl_pl/web ... s-it-work/ dobrze jest to opisane. Pomyślcie nad tym.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze