Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Pomoc z funduszy unijnych.

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj

Pomoc z funduszy unijnych.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 lis 2011, o 22:21 
Offline

Dołączył(a):1 lis 2011, o 21:59
Posty:2
Witam
Mam pewien problem , który martwi mnie od jakiegoś czasu, dlatego właśnie szukam pomocy na forum.
Otóż jestem osobą młodą z wykształcenia rolnik.W domu mamy małe gospodarstwo (ok 10 ha), którym głównie zajmuje się ojciec - emeryt, dla którego jest to hobby i zabicie czasu.

W miejscowości obok położonej znajduje się ok 200 ha pod dawnym "Państwowym Gospodarstwie Rolnym", które obecnie jest w posiadaniu agencji rolnej.
Zacząłem zastanawiać się nad wydzierżawieniem owego terenu na okres ok 10 lat.Na razie sieczenie trawy i generalnie utrzymywanie w dobrej kulturze (obecnie tereny te obrastają gęstą trawą i szpecą wizerunek gminy), a później kto wie wszystko zależne od pozyskanych funduszy.
I tu właśnie kończy się moja historia i zaczynają pytania czy warto?Z tego co wiem to dopłata w tym roku mogła by wynieść ok 90 euro/ha.Jakie pieniądze mógłbym jeszcze pozyskać na rozwój.
Z góry dzięki za odpowiedzi.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Pomoc z funduszy unijnych.
PostNapisane: 11 sty 2018, o 08:04 
Offline

Dołączył(a):4 lip 2017, o 13:46
Posty:73
No tak, myślę, że warto założyć swoją działalność. Za zarabianie bez założenia firmy grożą poważne konsekwencje: https://6krokow.pl/co-groz-za-zarabiani ... nia-firmy/. Jeśli chodzi o dotacje, to myślę, że bez problemu możesz starać się o dotację z Unii albo z urzędu


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze