Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj

Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 wrz 2017, o 09:31 
Offline

Dołączył(a):16 maja 2017, o 15:29
Posty:6
Witajcie , gdzie najlepiej kupić mieszkanie w Warszawie? Chodzi mi o zupełnie nowe inwestycje , tak by można było wziąć je pod wynajem. Co mi polecicie? Czytałam że bardzo ciekawie wygladają inwestycje http://nexity.pl/ , ponoć wiele osób się nimi interesuje i kupują mieszkania. Co mi radzicie?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?
PostNapisane: 29 wrz 2017, o 12:37 
Offline

Dołączył(a):5 paź 2016, o 18:37
Posty:2
A dlaczego pod wynajem to ma być nowa inwestycja? taniej będzie kupić z rynku wtórnego przecież. A wynajmie się wszystko jeśli będziesz wiedzieć jak się za to wziąć. Przede wszystkim zlecić to specjaliście, mój brat kupował i wynajmował mieszkanie z pomocą agenta Eugeniusza Jaworskiego. Kupił bardzo tanio a wynajmuje drogo - to jest sztuka prawda? jakby sam wszystko załatwiał pewnie byłoby odwrotnie. Z dzielnic oby nie Centrum, niby za wynajem weźmiesz dużo, ale ceny powalają i najczęściej chcą studenci mieszkać. A to średnio dobry materiał na lokatora.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?
PostNapisane: 30 wrz 2017, o 15:43 
Offline

Dołączył(a):30 wrz 2017, o 15:40
Posty:15
Z nowych inwestycji polecam spojrzeć na http://berezynska46.pl - nowoczesny budynek, bardzo dobra okolica (Saska Kępa) a zarazem kameralny klimat. Jeśli w Twoim przypadku wchodzą w grę apartamenty to na pewno warto przyjrzeć się bliżej - kontakt do developera masz na stronie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?
PostNapisane: 22 sty 2018, o 10:40 
Offline

Dołączył(a):23 gru 2017, o 19:17
Posty:18
Wszystko zależy od tego jakie sam masz preferencje i co chcesz zrobić z mieszkaniem. Bo jak chcesz pare lat pomieszkać i przeznaczyć na wynajem to głównie musisz patrzeć na atrakcyjność osiedla, tak zeby było łatwo go wynająć, a jest to spoko biznes. W przypadku już większych takich inwestycji pomagają wam takie firmy jak http://status.pl zarządzające i administrujace nieruchomosciami mieszkaniowymi ale to już temat na większe inwestycje


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?
PostNapisane: 23 sty 2018, o 10:45 
Offline

Dołączył(a):23 sty 2018, o 10:12
Posty:22
Myślę, że lepszą opcją jest zakup mieszkania w podwarszawskich miejscowościach. Z pewnością wychodzi taniej, dojazd do samego centrum wcale dłużej nie wychodzi. Zerknijcie sobie np. na mieszkania od dewelopera Ząbki czy Legionowo. Różnica w cenach w porównaniu z Warszawą jest kolosalna. No i dodatkowym plusem jest nowe budownictwo :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze