Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Narzędzia warsztatowe

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj

Narzędzia warsztatowe
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 sty 2018, o 11:39 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):18 gru 2017, o 17:10
Posty:10
Lokalizacja: śląsk
Gdzie kupowaliście narzędzia warsztatowe? Szukam sprawdzonych marek w przystępnej cenie, bo to, co mam jest do niczego. W internecie jest sporo ofert typu https://www.dowarsztatu.com/pol_m_Prostowniki-i-testery-akumulatora_Prostownik-z-rozruchem-250.html ale ciężko się na coś konkretnego zdecydować bez opinii.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Narzędzia warsztatowe
PostNapisane: 13 lut 2018, o 10:58 
Offline

Dołączył(a):13 lut 2018, o 10:53
Posty:15
Akurat jeżeli chodzi o zakup narzędzi warsztatowych jak i pozostałych akcesoriów, to zdecydowanie polecam szukać ich w dobrych sklepach internetowych gdzie jest szeroki wybór oraz niższe ceny.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Narzędzia warsztatowe
PostNapisane: 14 lut 2018, o 10:38 
Offline

Dołączył(a):23 paź 2017, o 19:27
Posty:25
Tak sobie myślę, że jednak narzędzia warsztatowe, jak i różnego rodzaju sprzęty, powinny być dobrane oczywiście pod kątem ich późniejszego wykorzystania. Jeżeli planujecie pracę na systemach sprężonego powietrza, doskonale sprawdzą się w nich sprężarki niemieckiego producenta Almig http://www.almig.pl/ . Jednocześnie mamy tutaj możliwość skorzystania dodatkowo z usług serwisowych w trakcie eksploatacji sprzętu.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Narzędzia warsztatowe
PostNapisane: 16 lut 2018, o 09:24 
Offline

Dołączył(a):23 sty 2018, o 10:12
Posty:22
Narzędzi jest wiele ale nie wiadomo jakie przyda się przy nadchodzących pracach przydomowych. Ja ostatnio zaopatrzyłem się z wiertła diamentowe. Bardzo fajnie się sprawdzają, więc mogę polecić.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Narzędzia warsztatowe
PostNapisane: 19 mar 2018, o 10:17 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):21 wrz 2011, o 08:52
Posty:182
Jeżeli chodzi o dobre i profesjonalne narzędzia warsztatowe to polecam zerknąć również na naszą stronę Sklep.Mizar, gdzie znajdziecie szeroki wybór, chętnie pomożemy.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Narzędzia warsztatowe
PostNapisane: 3 cze 2019, o 09:39 
Offline

Dołączył(a):28 lut 2018, o 18:31
Posty:15
Myślę, że w każdym warsztacie powinien również znaleźć się porządny kompresor. Jestem ciekaw, czy macie tego typu sprzęt u siebie? Jeśli nie, to warto się w niego zaopatrzyć. Sprawdźcie ofertę sklepu https://phuabc.com.pl/elektronarzedzia/kompresory Mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu równie mocno, jak mnie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze