Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Gdzie uzyskac porade prawną?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj

Gdzie uzyskac porade prawną?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 sty 2018, o 21:18 
Offline

Dołączył(a):5 gru 2016, o 14:53
Posty:85
Miałeś wypadek i nie wiesz jak dochodzić swojego odszkodowania, bądź po prostu sie w tym nie odnajdujesz to nie masz sie czym martwić. porady prawne u Artura Klimkiewicza na pewno rozwieją Twoje wątpliwości i dowiesz się jakie kroki podjąć aby uzyskać należne Ci odszkodowanie


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gdzie uzyskac porade prawną?
PostNapisane: 28 maja 2019, o 14:44 
Offline

Dołączył(a):28 lut 2018, o 18:31
Posty:15
Wszystko też zależy od tego, o jaką dziedzinę prawa chodzi. Najlepiej po prostu wybrać się do kancelarii. I tak na przykład ja mogę wam polecić kancelarię z Katowic, gdzie całkiem niedawno korzystałem z porady. sprawdz kancelaria adwokacka katowice - jestem pewny, że sprostają także i waszym oczekiwaniom.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gdzie uzyskac porade prawną?
PostNapisane: 31 lip 2019, o 11:47 
Offline

Dołączył(a):21 mar 2018, o 12:00
Posty:6
Niestety czasem tak jest, że ubezpieczyciel nie chce wypłacić odszkodowania i sprawa trafia na drogę sądową. W takich sytuacjach warto mieć do pomocy doświadczonego adwokata. Bardzo dobrą pomoc prawną znajdziecie w kancelarii https://www.adwokat-soszka.pl/ . Na stronie możecie zobaczyć zakres usług oferowanych przez panią mecenas.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Gdzie uzyskac porade prawną?
PostNapisane: 19 wrz 2019, o 16:40 
Offline

Dołączył(a):25 maja 2017, o 16:57
Posty:6
Ja oraz moi znajomi korzystaliśmy z pomocy prawnej Kancelarii Adwokackiej Wojas Pawlak. Kancelaria jest w Gliwicach. Ale jak coś to mogę powiedzieć szczerze, że są to bardzo mili ludzie z wielką wiedzą oraz zawsze bardzo angażują się w każdą sprawę. Ani ja, ani nikt kogo znam nie miał jak do tej pory złych sytuacji związanych z tą kancelarią. Zawsze stają na wysokości zadania.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze