Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - [sprzedam] Solarne ogrzewacze wody

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
  Drukuj

[sprzedam] Solarne ogrzewacze wody
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 lip 2010, o 13:41 
Offline

Dołączył(a):17 lip 2010, o 12:56
Posty:2
Witam!
Do sprzedania mam solarny, przepływowy ogrzewacz wody, czyli tzw. „solar”. Urządzenie jest bardzo wydajne, bardziej niż płaskie kolektory fotowoltaiczne, dzięki zastosowaniu w rurach próżni (większa powierzchnia, nie oddaje ciepła), np. w te upały temp.70st.C. to kwestia trzech, czterech godzin. Okres używania urządzenia to wiosna-lato-jesień, w zimę spuszczamy wodę ze zbiornika i rur. Montaż samodzielny, złożenie urządzenia zajmuje godzinę, dwie. Instrukcja po polsku. Polecamy do gospodarstw (klienci biorą np. do mycia dojarek), domów czy działek. Zostały nam ostatnie sztuki. Poniżej link do aukcji allegro:
http://allegro.pl/item1152737547.html
Zapraszamy do zakupów i zadawania ew. pytań. poprzez to forum czy e-mail.
TEFTA


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [sprzedam] Solarne ogrzewacze wody
PostNapisane: 11 sie 2010, o 00:04 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):4 sie 2010, o 11:29
Posty:34
Czy ten ogrzewacz potrzebuje dodatkowo prądu do działania? Gdybym chciał go używać z dala od zabudowań gdzie nie mam możliwości podłączenia się do sieci?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [sprzedam] Solarne ogrzewacze wody
PostNapisane: 11 sie 2010, o 07:34 
Administrator
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):4 cze 2010, o 09:41
Posty:92
Jest tam trochę elektroniki i elektrozawór więc prąd będzie potrzebny..
Mnie w takich solarnych ogrzewaczach zawsze fascynowało to że kolejny raz sprawdza się zasada, że proste pomysły są najlepsze - chodzi mi o mieszanie konwekcyjne ciepłej wody z zimną - ciepła woda idzie do góry :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [sprzedam] Solarne ogrzewacze wody
PostNapisane: 26 sie 2010, o 14:50 
Offline

Dołączył(a):17 lip 2010, o 12:56
Posty:2
Marek napisał(a):
Czy ten ogrzewacz potrzebuje dodatkowo prądu do działania? Gdybym chciał go używać z dala od zabudowań gdzie nie mam możliwości podłączenia się do sieci?

Witam,
przepraszam, że tak późno odpisuję, byłem zdala od cywilizacji. Tak, bezproblemowo. Mamy też prostsze urządzenie, tańsze, które ma tylko zbiornik i rury (bez elektrozaworu, urządzenia sterującego i grzałki) i wtedy to bym Panu polecał.
Pozdrawiam,
Tefta.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [sprzedam] Solarne ogrzewacze wody
PostNapisane: 28 paź 2010, o 08:33 
Offline

Dołączył(a):30 wrz 2010, o 08:08
Posty:13
Lokalizacja: Mieczysław
Pro Marek !!!! :oops: :oops:
Kupie system solarnego ogrzewania będe podgrzewał swój wulkan więc mam nadzieje że wytrzyma temperature + 50000 C :mrgreen: :mrgreen: Ale urwie... Bardzo dobry artykuł wyślij jakies zdjęcia typie ... Brawo ... Mam do sprzedania konto zapraszam na mój artykuł ADRES :ursus.pl


Ostatnio edytowano 9 lis 2010, o 22:44 przez Stefanik Mietek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [sprzedam] Solarne ogrzewacze wody
PostNapisane: 2 lis 2010, o 10:22 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2 lis 2010, o 10:08
Posty:3
ilee????


Góra
 Zobacz profil  
 

Solarne ogrzewacze wody
PostNapisane: 14 wrz 2016, o 10:12 
Offline

Dołączył(a):19 sie 2016, o 09:27
Posty:24
A co sądzicie o czymś takim, jak przepływowy podgrzewacz wody ? Mam jedną łazienkę naprawdę niewielką, poza tym jest ona używana praktycznie tylko przez odwiedzających gości, dlatego wydawało mi się, że byłby to dobry pomysł.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: [sprzedam] Solarne ogrzewacze wody
PostNapisane: 11 sie 2017, o 13:47 
Offline

Dołączył(a):11 sie 2017, o 13:45
Posty:4
ja to z takich wynalazków to myślę że tylko fotowoltaika się sprawdza jak trzeba. rachunki za prąd drogie, a dzięki tym panelom można je obniżyć


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze