Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Spalinowy opryskiwacz sadowniczy.

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj

Spalinowy opryskiwacz sadowniczy.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 paź 2011, o 13:45 
Offline

Dołączył(a):4 sie 2011, o 20:24
Posty:3
Jakoś nikt nie chciał odp. Mi w wątku Rekord.Ciekawo czemu? Nie mam zamiaru was pogryźć ;)

Zastanawiam,się nad kupnem spalinowego opryskiwacza. Może ma ktoś z tym doświadczenie? Czy taki opryskiwacz będzie mi ,,wiernie'' służył i wytrzyma 5-10 lat czy lepiej się na niego nie oglądać?
http://allegro.pl/opryskiwacz-spalinowy ... 55233.html
A jak nie to jaki poleciacie? Nie chcę wydawać za duzo kasy więc proszę o możliwie tani a dobry sprzęt. :?:


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Spalinowy opryskiwacz sadowniczy.
PostNapisane: 22 maja 2013, o 07:29 
Offline

Dołączył(a):20 maja 2013, o 12:07
Posty:11
Witam
Nic nie da Ci gwarancji, że opryskiwacz posłuży Ci te 5 - 10 lat. Nie kieruj się tylko ceną, bo możesz się zawieść. Kupiłem opryskiwacz w necie i jestem z niego bardzo zadowolony. Idealnie sprawdza się u mnie w rolnictwie. Masz tu linka

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Spalinowy opryskiwacz sadowniczy.
PostNapisane: 12 cze 2013, o 19:47 
Offline

Dołączył(a):21 maja 2013, o 16:25
Posty:32
A moim zdaniem właśnie poniekąd należy kierować się ceną oraz firmą,ponieważ z reguły droższy sprzęt jest bardziej solidny i posłuży na dłużej, Co prawda gwarancji nikt Ci nie da,ale jest na to zdecydowanie większa szansa.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Spalinowy opryskiwacz sadowniczy.
PostNapisane: 16 maja 2014, o 11:35 
Offline

Dołączył(a):16 maja 2014, o 11:34
Posty:1
Myślę,że możesz jeszcze zapoznać się z tym artykułem: http://www.woliera-plandeki.pl/category/opryskiwacze/- znajduje się tutaj dobre opracowanie jak wybrać odpowiedni opryskiwacz.
Nie warto jest oszczędzać w tym względzie ale od razu kupić coś dobrej jakości.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 

Spalinowy opryskiwacz sadowniczy
PostNapisane: 16 sty 2015, o 13:02 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):9 sty 2015, o 19:11
Posty:3
Lokalizacja: Polska
Co do tego ągrestu Krzyś to nie wiem czy to czasem nie są owoce poparzone od promieni słonecznych ,zdarza się tak jeśli rośnie w słońcu.

---------------------------------------
wiec o moich fascynacjach logopeda referendum w warszawie, logopeda sggw w warszawie, logopeda stadion narodowy w warszawie, logopeda szuka pracy w warszawie moje www


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Spalinowy opryskiwacz sadowniczy.
PostNapisane: 19 mar 2015, o 09:38 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):21 wrz 2011, o 08:52
Posty:182
To fakt i dosyć często a to miejsce kiedy agrest nie ma dostatecznej ilości cienia. A jak kwestia opryskiwacza,zdecydowałeś się już na jeden model? Jeżeli tak to koniecznie daj znać na jaki.

Pozdrawiamy serdecznie www.Sklep.Mizar.com.pl


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Spalinowy opryskiwacz sadowniczy.
PostNapisane: 4 kwi 2017, o 15:43 
Offline

Dołączył(a):22 mar 2016, o 17:45
Posty:73
Moim zdaniem te spalinowe są dobre, a w szczególności jak ma się w zamiarze opryskiwać duże powierzchnie.
Na przykład opryskiwacz spalinowy HECHT 451 ma bardzo duży zasięg aż do 12 metrów. Można nim rozsiewać również nawozy granulowane.


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze