Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Sklep internetowy

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj

Sklep internetowy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 lip 2014, o 21:06 
Offline

Dołączył(a):12 lis 2013, o 18:33
Posty:20
Cześć wszystkim. W zasadzie mam pytanie techniczne, odnośnie prowadzenia takiego sklepu i całej "otoczki". Mianowicie - chciałabym żeby wszystkim zajął się ktoś z zewnątrz, ja się ani nie znam, ani nie mam na to czasu. Chciałabym też żeby ktoś za mnie całą "czarną pracę" obsługiwał sklep pod kątem technicznym, a także skonfigurował go. Czy takie usługi są realne - czytałem juz o sklepach interetowych, ale moja uwaga się skupiła na kosztach, nie doczytałem np. na nazwie - http://www.nazwa.pl/strony-www/ - odnośnie szczegółów, jak to jest, ktos ma doświadczenia ze stroną techniczną. No i najważniejsze - ile taka obsługa "all in one" kosztuje? Będę wdzięczny za komentarze na temat


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Sklep internetowy
PostNapisane: 7 paź 2014, o 17:49 
Offline

Dołączył(a):7 paź 2014, o 17:47
Posty:1
Zależy jakie obroty miałby generować taki sklep....nie ma ceny abonamentowej - wszystko zależy od kompleksowości i czasu, który trzeba na to poświęcić. Jest to możliwe, ale kosztowne to na pewno.
Jeżeli planujesz zarabiać na czysto 3-5 tysięcy na miesiąc...to raczej cięzko.
__________________________________________________________________
Akcesoria kuchenne, garnki, patelnie


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Sklep internetowy
PostNapisane: 11 lip 2015, o 13:23 
Offline

Dołączył(a):5 lip 2015, o 14:53
Posty:4
Teinacher87 ma rację ciężko będzie zarobić te 3-5k na miesiąc.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Sklep internetowy
PostNapisane: 7 kwi 2016, o 11:20 
Offline

Dołączył(a):7 kwi 2016, o 10:41
Posty:18
Lokalizacja: Dania
Samo wykonanie sklepu / konfiguracja to jakieś 2-3tyś zł. Następnie miesięcznie obsługa w zależności od poświęconego czasu to jakies 500zł - 2000zł. Przynajmniej w mojej firmie związanej z robienie m stron / sklepów i ich obsługą tak kształtowały się stawki.
___________
Europejskie domeny internetowe


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Sklep internetowy
PostNapisane: 9 sty 2017, o 12:01 
Offline

Dołączył(a):21 sty 2015, o 09:14
Posty:47
Wszystko zależy od firmy, która wykonuje sklep internetowy. Np. czy korzysta z autorskiego systemu, czy z jakiejś presty.
Biorąc pod uwagę, że znajomy prowadzi sklep plastyczny to On wolał kupić autorski sklep. Więcej zapłacił - fakt, ale ma lepszą konwersję.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Sklep internetowy
PostNapisane: 10 sty 2017, o 16:46 
Offline

Dołączył(a):10 sty 2017, o 16:41
Posty:2
Wykonanie sklepu to żaden problem. Ja bardziej martwiłbym się jak pozyskać klientów.

Mój blog: http://szczoteczka-elektryczna.edu.pl/j ... ektryczna/


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Sklep internetowy
PostNapisane: 8 lut 2017, o 17:20 
Offline

Dołączył(a):8 lut 2017, o 11:22
Posty:5
Mój mąż prowadzi taki sklep. http://www.uzywane.com Przyznam szczerze że jest to dość niewdzięczny temat. Napisz na priv lub mailem jeśli chcesz to spróboję pomóc.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Sklep internetowy
PostNapisane: 24 lut 2017, o 22:22 
Offline

Dołączył(a):13 lut 2017, o 10:56
Posty:75
Niestety poprzednicy maja racje, troszke bedziesz musial wydac, a dodatkowo obowiazkowym wydatkiem, sa koszty reklamowe jak np adwords, pozycjonowanie. Bedziesz musial zatrudnic firme typu http://acomputers.pl/, która zajmie sie reklama w sieci


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Sklep internetowy
PostNapisane: 4 cze 2017, o 10:00 
Offline

Dołączył(a):4 cze 2017, o 09:55
Posty:4
Aktualnie moze byc ciezko sie wedrzec na rynek .. tych sklepow powstalo jak mrowek.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Sklep internetowy
PostNapisane: 29 cze 2017, o 18:13 
Offline

Dołączył(a):29 kwi 2017, o 06:22
Posty:24
Przy okazji takiego sklepu warto poruszyć ciekawą kwestię płatności. Ostatnio płaciłam za pomocą mikropłatności MyBill SMS Premium i było to bardzo szybkie i wygodne. Może warto przy swoim sklepie wykorzystać to? Może to przyciągnie paru nowych klientów na wasze produkty czy usługi :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze