Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Prywatne pożyczki dla Rolników

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj

Prywatne pożyczki dla Rolników
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 kwi 2015, o 17:27 
Offline

Dołączył(a):9 kwi 2015, o 17:22
Posty:2
DLA ROLNIKÓW
Jeżeli chcesz unowocześnić swoje gospodarstwo i potrzebujesz środków na zakup nowych lub używanych maszyn i urządzeń skorzystaj z naszej oferty dedykowanej dla sektora rolnego. Jako wiodąca firma finansująca rolnictwo pomożemy Tobie w wyborze najlepszego rozwiązania.

Zalety pożyczki:
-możesz rozłożyć raty nawet na 24 miesiące
-możesz ubiegać się o kwotę pożyczki od 10 000 zł
-nie wymagamy zbędnych zaświadczeń BIK, BIG, KRD, ZUS czy US
-zabezpieczenie na nieruchomości
-pożyczka w 7 dni
-pomożemy Ci w załatwieniu formalności
-szczegółowo przedstawimy i wytłumaczymy ofertę

Adresat pożyczki:
-rolnik

Forma zabezpieczenia pożyczki:
-hipoteka lub przewłaszczenie na zabezpieczenie na nieruchomości (dom, mieszkanie, lokal usługowy, działka budowlana, siedlisko, grunty rolne)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Prywatne pożyczki dla Rolników
PostNapisane: 9 kwi 2015, o 17:41 
Offline

Dołączył(a):9 kwi 2015, o 17:22
Posty:2
Kontakt:
tel. 690-692-292


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Prywatne pożyczki dla Rolników
PostNapisane: 10 kwi 2015, o 12:19 
Offline

Dołączył(a):7 lip 2014, o 11:55
Posty:86
A potem spłacaj to nie wiadomo ile.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Prywatne pożyczki dla Rolników
PostNapisane: 22 wrz 2015, o 11:16 
Offline

Dołączył(a):28 sie 2015, o 12:16
Posty:15
W kwestii wszelkich kredytów i pożyczek, proponuję konsultować się z BRR - biegły rewident, żeby się nie nadziać na coś :).


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Prywatne pożyczki dla Rolników
PostNapisane: 5 paź 2015, o 04:49 
Offline

Dołączył(a):2 paź 2015, o 17:11
Posty:9
Możesz zapoznać się z ofertą PROFI CREDIT maja bardzo ciekawe rozwiązania. Nie powinni mieć problemów z dostosowaniem się do twoich potrzeb. Ja już nie raz korzystałam z ich pomocy i nie mam powodu do narzekań. Formalności załatwiłam od ręki i po chwili miałam pieniądze na koncie.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Prywatne pożyczki dla Rolników
PostNapisane: 19 kwi 2016, o 10:06 
Offline

Dołączył(a):19 kwi 2016, o 09:49
Posty:2
Ratka.pl oferuje szybkie pożyczki dla rolników bez żadnych zaświadczeń. Wystarczy dowód osobisty! Krótki wniosek online. Wysoka przyznawalność pożyczek. Sprawdź!
https://ratka.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Prywatne pożyczki dla Rolników
PostNapisane: 15 wrz 2016, o 12:11 
Offline

Dołączył(a):15 wrz 2016, o 11:57
Posty:1
pozyczki przeznaczone sa dla osób, które mają pewność spłaty. W innym przypadku czeka nas niemiła niespodzianka, jak sprawdzimy wysokość zadłużenia (ogromne odsetki). Możecie duzo dowiedzieć się z tej strony:oszczednoscionline.pl/szybkie-pozyczki/


Góra
 Zobacz profil  
 

Prywatne pożyczki dla Rolników
PostNapisane: 27 sty 2017, o 13:51 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):19 sty 2017, o 10:56
Posty:6
Lokalizacja: Poland
a może chodzi o takie pożyczki chwilówki, które oferuja firmy prywatne takie jak Lendon itp? w dzisiejszych czasach jest ich sporo i z tego co się orientuję to sporo osób z nich korzysta.wydaje mi się, ze to dobre rozwiązanie dla osób w trudnej sytuacji bo jednak w banku to trzeba troszkę poczekać zanim coś się uda załatwić - te wszystkie formalności. a tak? wszystko w sieci bez wychodzenia z domu


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Prywatne pożyczki dla Rolników
PostNapisane: 8 maja 2017, o 16:29 
Offline

Dołączył(a):8 maja 2017, o 16:28
Posty:1
Chwilówki to popularny rodzaj pożyczek krótkoterminowych http://enowechwilowki.pl/ .
Jak wybrać tą najlepszą? Nie ma innego sposobu niż je ze sobą porównać. Istotne będą różne parametry, takie jak chociażby maksymalna kwota pożyczki, okres spłaty oraz RRSO


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Prywatne pożyczki dla Rolników
PostNapisane: 22 sie 2017, o 17:41 
Offline

Dołączył(a):5 gru 2016, o 14:53
Posty:85
Braliście kiedyś pożyczkę w AASA pożyczka przez internet ? Ostatnio szukam pożyczek i wpadłem na ciekawą ofertę którą oferuje ta firma : pożyczka od zaraz z decyzją w 15 min i pieniędzy do 24h. Tylko pytanie bo oprocentowanie mają dużo niższe niż w chwilówkach i niezłe raty proponują, a muszę kupić prezent dla swojego syn na ślub i opłacić leczenie mojej mamy... pożyczka chwilówka Stad pilna sprawa i potrzebny kredyt od zaraz. Macie jakieś doświadczenia związane z tą firmą?


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze