Najlepsze forum rolnicze • Zobacz wątek - Czy warto tam pojechać?

Strefa czasowa: UTC


Nasze forum sponsorują:
Reklama Sponsora




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj

Re: Czy warto tam pojechać?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 cze 2015, o 13:19 
Offline

Dołączył(a):29 cze 2015, o 13:13
Posty:1
ja w tym roku mam zamiar wybrać się na parę dni gdzieś na wieś, aby wypocząć, wyciszyć się i zregenerować siły...choć znajomi właśnie polecają Bory Tucholskie - dużo słyszałam i tak się zastanawiam :) tylko kwestia by na pogodę trafić, choć jak i trochę deszczyku popada też może być uroczo ;) Ale z drugiej strony pobyt na wsi też może być przyjemny, zwłaszcza, że w dzieciństwie jeździłam do babci na wieś na wakacje i pewnie wspomnienia by wracały jak to kiedyś było fajnie jak było się dzieckiem...

--------------------------------------------------
nowoczesny wynajem magazynów pomorskie


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy warto tam pojechać?
PostNapisane: 4 sie 2015, o 08:11 
Offline

Dołączył(a):30 lip 2015, o 08:49
Posty:6
Bory Tucholskie to świetna oferta:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy warto tam pojechać?
PostNapisane: 10 lut 2016, o 21:13 
Offline

Dołączył(a):10 lut 2016, o 21:13
Posty:3
W pracy wzięłam urlop w marcu, mamy zamiar powitać wiosnę w Jastrzębiej Górze pod hasłem "w zdrowym ciele, zdrowy duch". Znajoma była już tam na urlopie i bardzo chwaliła. Zajęcia dla dzieci jak i dorosłych. Dodatkowo SPA relaks dla rodziców. Mam nadzieje ze wyjazd będzie udany:)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy warto tam pojechać?
PostNapisane: 24 mar 2016, o 08:52 
Offline

Dołączył(a):24 mar 2016, o 08:42
Posty:7
Ja od siebie mogę dorzucić góry Izerskie. Są jeszcze mało uczęszczane, a bardzo urokliwe. Znajdą się miejsca do spacerów po górach, wycieczek rowerowych, liczne wyciągi, atrakcje dla dzieci i pyszne jedzenie w schroniskach. Idealne miejsce na odpoczynek z dala od tłumów i zgiełku :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy warto tam pojechać?
PostNapisane: 1 kwi 2016, o 09:00 
Offline

Dołączył(a):1 kwi 2016, o 08:58
Posty:1
A co myślicie o Kaszubach? Lepiej jechać w Bory czy wybrać miejsce w sercu kaszub?


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy warto tam pojechać?
PostNapisane: 29 kwi 2016, o 10:34 
Offline

Dołączył(a):29 kwi 2016, o 10:27
Posty:9
Ja bardzo polecam okolice Jelenia Góra-Karpacz :) rowerek, rybka na obiad, piekne widoki. czego chcieć więcej?

montaż anten radzymin


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy warto tam pojechać?
PostNapisane: 4 wrz 2016, o 08:28 
Offline

Dołączył(a):19 sie 2016, o 09:27
Posty:24
Ja polecam wybrać się w takie miejsce, jak to hotel Spa góry , okolica jest naprawdę piękna i zdecydowanie jest gdzie chodzić i co zwiedzać, jednak kiedy zaskoczy nas gorsza pogoda, to z pewnością nie będziemy mieli na co narzekać, bo hotel oferuje całą masę atrakcji.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy warto tam pojechać?
PostNapisane: 16 gru 2016, o 09:41 
Offline

Dołączył(a):21 sty 2015, o 09:14
Posty:47
Ja natomiast - jeśli byście wybierali się kiedyś do Katowic - polecałbym te pokoje: http://mariacka13.pl
Są naprawdę świetne, byłem tam tydzień temu na weekend i zarówno wystrój, jak i położenie hotelu (centrum) jest rewelacyjne :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy warto tam pojechać?
PostNapisane: 6 sty 2017, o 15:40 
Offline

Dołączył(a):2 paź 2016, o 19:44
Posty:34
Ja natomiast polecam zwiedzić troszkę polskie miasta, można naprawdę zobaczyć mega ciekawe atrakcje, często nawet się nie spodziewając, na przykład chociażby Łódź , naprawdę piękne miasto, jeśli wie się, co warto zwiedzić, a tyle osób go nie docenia, poza tym można tam znaleźć naprawdę ciekawe noclegi, jak ten łódź noclegi dla studentów , za małe pieniądze w dobrych warunkach.


Góra
 Zobacz profil  
 

Re: Czy warto tam pojechać?
PostNapisane: 8 lut 2017, o 11:25 
Offline

Dołączył(a):8 lut 2017, o 11:22
Posty:5
Oczwiscie polecam, pare lat temu bylam z mezem i znajomymi, super miesce


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
forumrolnik.pl (c) 2010 Pawel C
Polityka prywatnosci<
Wkrotce nowa wersja forum, zapraszamy niebawem

Forum rolnicze